Now Reading
10 yıl geriye gidelim

10 yıl geriye gidelim

rwqerwqe - Dinleriz

10 yıl öncesinde pandemi gibi dertlerimiz yoktu. Selena Gomez, Katy Perry, Demi Lovato, Taylor Swift gibi isimler o zamandan bu zamana birer pop divası olarak kalmaya devam ettiler. Gelin o zamanın hitlerine, ağzımıza takılan o güzel şarkılara bir göz atalım.

Katy Perry ve Snoop Dogg iş birliği olan “California Gurls”, 2010 Temmuz ayında Amerika listelerinde #1 numara olarak yer almıştı. ”Teenage Dream” isimli albümde yer alan şarkı, tam olarak YouTube’da 536Mn görüntülenmeye sahip.

Yine aynı albümden fakat klibiyle beraber yılın sonlarına doğru liste tahtına oturan parça ise Katy Perry’nin en çok izlenen klipleri arasına 1,2 Mr YouTube görüntülenmesiyle girdi.

Hala sıkılmadan dinlenilen B.o.B şarkısı, eskiden ”Musical.ly” olarak anılan TikTok platformunda epey viral olmuştu. İngiltere listelerinde büyük başarı sağlayan şarkı, YouTube’da 542Mn görüntülenmeye sahip.

2010 Şubat ayından 2020 yılı Temmuz’a asla eskimemiş bir diğer şarkı ise “Tik Tok”. Başarılı şarkıcı Ke$ha’nın çıkış şarkısı olarak bilinir. Şarkı, YouTube’da 528Mn görüntülenmeye sahip.

Şu an ”Fenty Beauty” isimli makyaj markasına sahip ve aynı zamanda başarılı bir şarkıcı olan Rihanna, kasım ayında ”Only Girl” isimli parçayla listelerin tepesinde yer aldı. Şarkı, YouTube’da 776 Mn görüntülenmeye sahip.

Yine 2010 yılına damgasını vuran Rihanna, bu sefer Eminem ile iş  birliği ile karşımızda. Ekim ayında Amerika listelerinin #1 numarasını boş bırakmayan şarkı, YouTube’da 2Mr görüntülenmeye sahip. Kızıl saçlı Rihanna’yı kim görmek istemez!

3. ama listedeki son Rihanna şarkısı “Rude Boy”, dansçıların marşı haline geldi. Tamı tamına 536Mn YouTube görüntülenmesine sahip olan parça ”Rated R” isimli albüme ait.

 

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top