Now Reading
Lil Nas X yeni albümü için hayranlarından yardım istedi

Lil Nas X yeni albümü için hayranlarından yardım istedi

lil nas x

Lil Nas X, iş birliği yapmayı çok seven bir yıldız. Öyle ki Billy Ray Cyrus, Nas, BTS ve bunlara benzer süperstarlar ile yaptığı çalışmalarından, bunu anlamak mümkün. Şimdi, yepyeni bir tür ortak çalışma hazırlıyor ancak bu kez hayranlarıyla. Nasıl olacağını kimse bilmiyor ama gerçekten büyük bir ses getireceğini anlamak çok da zor değil.

lil nas x

Hayranlarından bir tweet ile yardım istedi

7 Temmuz Salı günü, Lil Nas X, hayranlarına Twitter’dan bir mesaj gönderdi ve onlardan üzerinde çalıştığı yeni bir proje için yardım etmelerini istedi. 21 yaşındaki yıldız, SüngerBob KarePantolon dizisinden Squidward Tentacles karakterinin fotoğrafını kullanarak, hayranlarından yardımlarını istedi.

 

“Listelerde tavan yapacağından ve büyük bir ses getireceğinden emin olun.”

Tweet, ünlü şarkıcının yeni albümünün ne zaman çıkacağını merak eden hayranlarının tweet atmaya başlamasından sonra geldi. Hayranları, Lil Nas X’in albümde düşük performans göstermesinden endişe duyduklarını tweetlediğinde, onlara bir planı olduğunu söyledi. Hayranlarının tweetleri sonrasında Lil Nas X, “Çıkması için en iyi zaman değil,” diye tweetledi. “Bana güvenin, bu albümün ve içindeki her şarkının listelerde tavan yapacağından ve büyük bir ses getireceğinden de emin olun.”

What's Your Reaction?
Efsane
9
Hay böyle işin...
0
Muazzam
5
Süper!
6
Üzdü
1
Yorumsuz
3
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top