Now Reading
50 Cent, Megan Thee Stallion’dan özür diledi

50 Cent, Megan Thee Stallion’dan özür diledi

50 cent

50 Cent, Stallion’dan neden özür diledi?

50 Cent, çekim olayından sonra Megan Thee Stallion ile ilgili dalga geçen gönderiler paylaştığı için özür dilemek amacıyla rapçi Stallion’a ulaştı.

50 cent - Dinleriz

 

Raporlar, bu ayın başlarında bir Hollywood Hills partisinde vurulduğunda, rapçi Savage’nin yalın ayak olduğunu ve daha sonra gizli bir silah taşıdığı için tutuklanan Tory Lanez ile bir aracın içinden çıktığını öne sürdü.

Stallion, pazartesi günü bir Instagram canlı videosunda, her iki ayağından vurulduğunu ve mermilerin çıkarılması için ameliyat gerektirdiğini doğruladı.

Da Club yıldızı 50 Cent, gerçek adı Curtis Jackson, daha sonra yayınından alınan bir klibi yeniden yayımladı, Megan’ın insanların tartıştığı “sahte anlatılar yapması” konusundaki hayal kırıklığını dile getirdi ve  iki aşağılayıcı gönderiyi paylaştığı için özür diledi.

 

“Gerçekten incindiğini bilseydim bunu yapmazdım.”

Klibin alt yazısında: “Kahretsin, bu olayın gerçek olduğunu düşünmedim, çok çılgınca geliyordu,” dedi. “@theestallion Daha iyi hissetmene sevindim ve umarım özrümü kabul edebilirsin. Oldukça ilgi çeken bir post gönderdim. Gerçekten incindiğini bilseydim bunu yapmazdım.” diyerek devam etti.

Özür, Megan’ın Draya Michele’yi durumu aydınlatmak için çağırmasından sonra eski LA yıldızı erkek arkadaşı Lanez ve kendisi arasında neler olduğu hakkında bir şaka yaptıktan sonra geldi.

50 Cent, Model Chrissy Teigen’den de özür diledi ve çekimden sonra, Megan hakkında şaka yaptıktan sonra, Twitter hesabını özel yaptı.

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top