Now Reading
50 Cent restoranda tartışmaya girip sandalye fırlattı!

50 Cent restoranda tartışmaya girip sandalye fırlattı!

mm
50 Cent

Amerikalı rapçi 50 Cent, çarşamba akşamı New Jersey’de bir restoranda görüntülendi. İddiaya göre bir tartışmaya girdi ve kendini kışkırtan kişiye sandalye ve çevresindeki eşyaları fırlatmaya başladı.

TMZ‘nin paylaştığı videoda 50 Cent, verandada bir kadınla vakit geçiriyor. Daha sonra veranda ve sokağın arasındaki plastik bariyerlerde olan bir adam, 50 Cent’e yaklaşıyor. Sözlü tartışmadan sonra işler kızışıyor. 50, aracına gitmeden önce bariyerden adama sandalye ve plastik atmaya başlıyor.

Akıl almaz Instagram kavgası

TMZ’ye göre, herhangi bir tutuklanma olmadı ve ikisi de herhangi bir ceza almayacak. Videodaki kişinin kim olduğu ve ne konuştukları bilinmezken 50 Cent’e yakın bazı kaynaklar, 50’nin geçen yıl tartışmaya girdiği bir kişi olduğunu söylüyorlar.

Yukarıda gördüğünüz video geçen yıla ait ve olay şu şekilde: Bir kişi 50’ye yaklaşıp Instagram hesabına bakmasını istiyor ve 50 bunu reddediyor. İkili tartışmaya giriyor. 50, ne kadar istekli olursa olsun Instagram’ına bakmayacağını çünkü tutumunun tamamen yanlış olduğunu açıklamaya çalışıyor.

Tartışma viral olduktan sonra dalga amaçlı üzerinde “Sadece IG’me bak, saçmalığın işe yaramayacak.” yazan t-shirtler satışa çıkmıştı.

Daha fazla müzik haberleri için takipte kalın!

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top