Now Reading
Hallucinate’in müzik videosu yayımlandı!

Hallucinate’in müzik videosu yayımlandı!

mm
Dua Lipa Hallucinate

Fanları tarafından Pop’un kurtarıcısı diye hitap edilen İngiliz şarkıcı Dua Lipa, 27 Mart 2020’de ikinci albümü “Future Nostalgia“yı çıkartmıştı. Albümün öncü teklisi hepimizin bir yerden aşina olduğu “Don’t Start Now” idi. Şarkı Lipa’nın, Billboard Hot 100 listesinde ilk 3’e giren ilk şarkısı oldu. “Physical” şarkısını 2. tekli olarak ve yine bir yerlerden duyduğunuz “Break My Heart” şarkısını 3. tekli olarak yayımlanmıştı. İki tekli de UK Single Chart’ta ilk 10’a yükselmeyi başarmıştı. Eleştirmenler tarafından çokça övülen albüm toplam 100 üzerinden 85 puan almıştı. AnyDecentMusic tarafından yapılan albümün detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.

“Hallucinate”in lyrics hali 6 Nisan’da yayımlanmıştı. Lipa’nın fanları o günden beri müzik videosunun çekilmesini bekliyorlardı. Normalde 2 hafta sonra yayımlanması gereken klibin tarihi 10.07.2020 tarihine çekildi ve tanıtım videosu Çarşamba günü yayımlandı. Yayımladığı tanıtım videosu ile ünlü şarkıcı, fanlarını şok içinde bırakmıştı. Tanıtım videosuna göre klip animasyon şeklinde olacaktı. Tanıtım videosunu yayımladıktan sonra sosyal mecralardan olumsuz tepki alan şarkıcının açıklaması şu şekilde:

Fan:

Tamam Dua Hallucinate için animasyonlaştırılmış müzik videosu almak için bu kadar uzun beklemedim.

Dua:

Sizler geçtiğimiz 3 aydır pandeminin ortasında olduğumuzu unuttunuz mu???

Bana fikrimi sorarsanız animasyon şeklindeki müzik videoları daha çok hoşuma gidiyor. Gitmediğini varsaysak bile pandeminin ortasında müzik videosu çekmek için insanları riske atmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Konusu açılmışken elinizi yıkamayı unutmayın ve mümkün olduğunca dışarı çıkmayın!!!

Hallucinate’in müzik videosu

Hallucinate’in tanıtım videosu

Daha fazla müzik haberleri için takipte kalmayı unutmayın!

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top