Now Reading
Maroon 5’ın yeni müzik klibi

Maroon 5’ın yeni müzik klibi

mm
Maroon 5

Maroon 5, yeni şarkısı ve klibi ile müzik listelerine geri dönüş yaptı. Girls Like You, Sugar ve daha birçok şarkıyla adını duyduğumuz ve sevdiğimiz Maroon 5 grubu “Nobody’s Love” adında yeni müzik klibini 24 Temmuz’da yayımladı.

Müzik klibinde, yeni kazıtılmış saçı ve sakalıyla Adam Levine karşımıza çıkıyor. Kendisi büyük bir şehir olan Los Angeles’ta tek kişi ve klipte ondan başka kimseyi görmüyoruz. Yönetmenliğini, “Sugar,” “Girls Like You” ve “Memories” gibi çok sevilen şarkılarının yönetmenliğini yapan David Dobkin üstlenmiş.

Maroon 5

Şarkının sözleri şöyle gidiyor: “If my love ain’t your love it’s never gonna be nobody’s love / Never gonna need nobody’s love, but yours, but yours”

Yani: “Eğer sevgim senin sevgin değilse o zaman kimsenin sevgisi olmayacak. / Sen hariç, kimsenin sevgisine ihtiyacım olmayacak.”

Söylentilere göre müzik klibi Iphone tarafından çekilmiş ve bunun yanında Maroon 5 yeni şarkısını, 10 Ağustos’ta  The Late Show With Stephen Colbert”  isimli talk show programında seslendirecek.

Maroon 5 grubu, 2021 yılında Kuzey Amerika turuna çıkmayı planlamıştı fakat Covid-19 sebebiyle ertelemek zorunda kaldılar. Geçen hafta ise, turlarına 15 Haziran 2021’de başlayacakları haberini verdiler. İlk durakları Kaliforniya olacak.

 

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top