Now Reading
Ali Sunal’ın gece ikideki tartışması

Ali Sunal’ın gece ikideki tartışması

mm
ali sunal uyuyamiyoruz dedi berkay ozur diledi 4635874 - Dinleriz

Ünlü oyuncu ve sunucu olan Ali Sunal geçtiğimiz günlerde Bodrum Küçükbük’teki evinin yakınındaki otelden gelen seslerden rahatsız olup gece saat 2.00’de otel sahibi ile sözlü münakaşaya girdi. Fakat gürültünün saz ekibi ile birlikte şarkı söyleyen Berkay’ın villasından geldiği ortaya çıktı. İşte gergin geçen geceden detaylar…

”Evde bebek var kardeşim!”

Yüksek sesin hemen yandaki otelden geldiğini fark eden Sunal, oraya giderek,

“Kapatın şu müziği kardeşim, evde bebek var ve biz uyuyamıyoruz”

ifadesinde bulundu.

İddialara göre Ali Sunal’ın sözleri karşısında sinirlenen otel sahibinin tepkisi de sert oldu ve Sunal ile otel sahibi arasında itiş kakış yaşandı.

Tam o sırada yüksek sesli müziğin şarkıcı Berkay’ın konakladığı villadan geldiği ortaya çıktı. Kendi saz ekibiyle şarkı söyleyen Berkay, durumdan haberdar olunca koşarak kapıya gitti ve Sunal’dan özür dileyerek müziğin sesini kesti.

Ali Sunal Kimdir?

Kemal Sunal’ın oğlu, genç oyuncudur. Bir kızı olan genç oyuncu birçok film ve şovlarda sunucu olacak yer almıştır. Aile hayatına olan düşkünlüğü ile bilinen genç oyuncunun birden fazla ödülü de bulunmaktadır.

Berkay Şahin Kimdir?

Türk pop sanatının en önemli isimlerinden biridir. 2 kızı olan şarkıcı yazdığı ve söylediği şarkılar ile sürekli gündemdedir.

 

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top