Now Reading
Alicia Keys ve Swizz Beatz birlikte 10. yıl dönümlerini kutluyor

Alicia Keys ve Swizz Beatz birlikte 10. yıl dönümlerini kutluyor

mm
alicia keys

Müzik sektörü içerisinde, 10 yıldır birbirlerini karşı sevgilerini, saygılarını kaybetmeyen tek çift olabilir bu ikili. 10 yıldır birbirlerini ilk günkü gibi seven aşk böcekleri Alicia Keys ve Swizz Beatz, geçtiğimiz hafta sonunu 10. yıl dönümlerini beraber kutlayarak geçirdiler. 10 yıl önce evlenen çift, ilişkilerinin birbirlerini nasıl etkilediği ve zamanın nasıl geçtiği ile ilgili küçük notlar paylaştılar.

Keys, Instagram’da kocası için: “Aşkım, sen benim gerçekleşen hayalimsin.” yazan bir gönderi paylaştı. “Beni her zaman gülümsetiyorsun. Her zaman güldürüyorsun, düşündürüyorsun, olgunlaşmamı sağlıyorsun. Bana hayal kurduruyorsun, dayanmamı ve büyümemi sağlıyorsun. Aşkımıza gerçekten hayranlık duyuyorum. Beraber geçirdiğimiz 10 yıl çok hızlı geçti; çünkü çok eğlenceli, gerçek ve içtendi. Sana bayılıyorum! Bu da, bundan sonraki yaratacağımız harika zamanlara gelsin. Bütün kalbimle, yaşadığımız her şey için çok minnettarım.” diyerek devam etti.

Swizz bu gönderinin altına: “Sanki 10 hafta geçmiş hissediyorum, kraliçem bunu devam ettirelim.” şeklinde bir yorum yazdı.

Swizz’in 10. yıl mesajı ise şöyle: “Hayat ve sevgiyle dolu bir 10 yıl geçirdim. 10 yıl içinde, bir kere bile sesimizi birbirimize yükseltmedik. Her şey için teşekkürler sevgilim, sen gerçekten her şeyimsin aşkım. Birlikte 100 yıl daha diliyorum inşallah. 10. yılımız kutlu olsun Kraliçe Dean.”

Bu mükemmel ikilinin fotoğrafları:

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top