Now Reading
Ariana Grande’den yeni parfüm

Ariana Grande’den yeni parfüm

mm
Ariana Grande

Müzik sektöründe başarılı isimlerden biri olan Ariana Grande, kozmetik sektöründe de isminden söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcının yeni parfümü çok yakında satışa sunulak.

Ariana Grande

Ariana Grande’nin yeni parfümü 19 Ağustos’ta

Ariana Grande REM Parfüm

Ariana Grande, yeni parfümünün 19 Ağustos’ta satışa sunulacağını açıkladı. Önceki parfümleri gibi şık bir ambalaja sahip olan yeni parfümünün de çok sevileceğini şimdiden tahmin ediliyor. Parfümün adı, şarkıcının 2018 yılında yayımladığı albümündeki “R.E.M.” adlı şarkıdan geliyor. Çok sakinleştirici bir melodisi olan şarkıdan ötürü bu parfümünün de benzer özellikte bir kokusu olması bekleniyor. Bu parfüm, Ariana Grande’nin çıkaracağı 8. parfüm olacak (Sınırlı sayıdaki tasarım parfümü dahil). Tıpkı diğer parfümleri gibi R.E.M. de Ulta adlı kozmetik platformundan satışa sunulacak.

Önceki Parfümleri

Ariana Grande Parfümleri

Ünlü şarkıcının önceden çıkardığı parfümler çok sevilmişti. Yine bir şarkısının, hatta albümünün adını taşıyan “Thank U Next” adlı parfüm, Hindistan cevizi ve makaron ağırlıklı şekerli kokusuyla birçok ünlü tarafından kullanılmıştı. Bir başka parfümü “Cloud” ise kremamsı kokusuyla çok beğenilmişti. Diğer parfümleri Moonlight, Sweet Like Candy, Ari, Frankie ve Sweet Like Candy Limited Edition da birçok insanın uzun süre kullanıp memnun kaldığı ürünlerdi. Ünlü şarkıcı, bu parfümleriyle müzikte olduğu kadar kozmetikte de başarılı olabileceğini göstermişti.

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
4
Hay böyle işin...
0
Muazzam
5
Süper!
4
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top