Authors

a4e5b64ccb30ceaccc0c0410834a12d7?s=232&d=mm&r=g - Dinleriz

Zeynep KADER

Dinleriz'de yazar olan Zeynep Kader, kulağına ne hoş gelirse dinler ancak en çok pop dinler En sevdiği şarkıcı Demi Lovato. Dinleriz projesi ile kendini geliştirip, sayfayı ileri taşımayı istiyor.

232492b3d0d7f75ac73322034865f0ab?s=232&d=mm&r=g - Dinleriz

Meriç BİLMAN

Meriç Bilman 17 yaşında bir lise öğrencisi, en ilgili olduğu alan ise müzik. Müzik konusunda kendini elinden geldiğince geliştirmeye çalışıyor.

mm

Sıla ADAM

Sıla Adam; yazarlıkta kendini geliştirmek isteyen, müziksever bir gençtir. Dinleriz editör ve yazar ekiplerinde çalışmalar yapar. En çok dinlediği sanatçılar punk grubu Panic! at The Disco ve Taylor Swift'tir. Piyano ve gitar çalar, yeni dil öğrenmeyi sever, her konuda en iyisini yapmayı amaçlar. İnsanlarla iletişimde bulunmaktan hoşlanır.

mm

Yaren İpek BUTUK

Dinleriz'in proje koordinatörü olan Yaren İpek Butuk, her müzik tarzından dinlerken en çok pop/rock dinler. Dinleriz projesi ile kendini geliştirmeyi ve platforma belirli bir kitle kazandırmayı hedefliyor. En sevdiği şarkıcıyı seçemiyor.

mm

Fatma Zehra YILMAZ

Dinleriz Yazarı Fatma Zehra Yılmaz. Sosyal hayatında hayalperest ve komik kişiliği olsa da, müzik dünyasında realist, sorunları ele alan ve lirikalitesi yüksek şarkılar onun tercihi. En yakın dostu kalem ve kağıt olan Zehra'nın en büyük hayali iyi bir yazar olmak.