Now Reading
Ava Max, Lady Gaga ile karşılaştırılmaktan sıkıldı

Ava Max, Lady Gaga ile karşılaştırılmaktan sıkıldı

Ava Max

Genç ve başarılı pop yıldızı Ava Max, sürekli Lady Gaga ile karşılaştırıldığını ve bundan sıkıldığını söyledi. “Sweet But Psycho” şarkısı ile epey popüler hale gelen şarkıcı, The Sun gazetesine karşılaştırılma ile ilgili: “Pek çok insan beni onunla kıyaslıyor. Kendisi on yılın inanılmaz bir şarkıcısı, bu yüzden onun hakkında kötü bir şey de söyleyemezsin.” cümlelerini kullandı.

“Sanırım pek çok insan beni onunla karşılaştırıyor çünkü benim de sarı saçlarım var ve ben de pop müzik yapıyorum ki bu çok tuhaf. İnsanlar kadınları bu kadar karşılaştırmamalı, bunun sebebini bilmek istiyorum ama anlıyorum, bu yapılması kolay bir şey. Ne olursa olsun ben, kendimi kendim olarak görüyorum. Bu durum gerçekten tuhaf. Büyürken bir sürü pop müzikten ve idolden çok fazla ilham aldım. Dinlediğim herkesin içimde olduğunu, büyüdüğünü hissediyorum.”

Ava Max: “Zorbalığa uğradım.”

Ava, bu hafta ilk albümü “Heaven & Hell“i yayımladı. Albümde bulunan “Whos Laughing Now” adlı parçası, onu okulda zorbalığa uğratan kızlardan bahsediyor bizlere. Genç şarkıcı bu konu hakkında:

“Çocuklar için okulun nasıl olacağını gerçekten tahmin edemezsiniz, benim için gerçekten zordu ve okula gitmek istemezdim. Bana durmadan zorbalık yapan bir kız çetesi vardı. Bir banyoda köşeye bile sıkışmıştım. Biri kafamı tuvalete sokmuştu. Ortaokul benim için buydu ve hoşuma gitmemişti. Okula gitmek istemedim ve bir noktada da gitmedim. Evde eğitim görmeye başladım.”

şeklinde konuştu.

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

 

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top