Now Reading
Azealia Banks saçını kazıdı

Azealia Banks saçını kazıdı

mm
azaelia banks

Tahmin ediyorum ki pandemi sürecinin verdiği bir değişiklik yapma isteğinden Azealia Banks de etkilenip saçını kazımaya karar verdi. 29 yaşındaki rapçi Azealia Banks, 1 Ağustos’ta Instagram hikayesinde, saçını kesmeden önceki ve kestikten sonraki hallerini gösterip saçını kazıdığını duyurdu.

“Britney Spears gibi hissediyorum” diye dalga geçen Azealia, sözlerine şöyle devam etti: “2007 yılındaki Britney gibi hissediyorum. Yepyeni ve ferah hissetmek için saçımı kazıyacağım.”

Hikayesinde paylaştığı video kliplerinin ne zaman çekildiğini bilmiyoruz, fakat saçını kazımasının en büyük sebeplerinden birinin pandemi süreci olduğunu ve virüsü kapmak istemediğini söyledi. “Bu korona virüsü vakaları yüzünden, birinin benim doğal saçıma dokunmasından korkar oldum. Uzun bir süre kel kalacağım ve peruklarımla ortalığı yıkacağım.” şeklinde bir açıklamada bulundu Azealia.

Banks, saçını kesmeden önce birazcık sarhoş olduğunu da söyledi.  Sonrasında Banks: “ Az önce kel olarak ilk duşumu aldım. Oturmuş, bunun hayatımda yaptığım en canlandırıcı ve en yenileyici şey olduğunu düşünüyorum.” dedi. “Sonsuza kadar kel kalacağım, hayatımda aldığım en iyi duştu.” diyerek devam etti.

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top