Now Reading
Bilinen efsanevi kavgalar: Cardi B-Nicki Minaj

Bilinen efsanevi kavgalar: Cardi B-Nicki Minaj

cardi b nicki minaj - Dinleriz

Efsanevi kavgalar serimizde bu sefer içerik, iki kadın rapçi hakkında. Şu an karnı burnunda olan 37 yaşındaki ”Black Barbie” olarak da bildiğimiz Nicki Minaj ile geçtiğimiz günlerde Meghan Thee Stallion işbirliği ”WAP” parçasıyla Billboard liste rekoru kıran 27 yaşındaki Cardi B arasında neler yaşandı? Hep birlikte öğrenelim. 

Kıvılcımlar yükseliyor.

Herkes tarafından bilinen sözlü ve fiziksel kavga olmadan bir süre önce Nicki Minaj, Cardi B için;

“Büyük bir şirketten destek alıyor olman seni en iyisi ya da benim rakibim yapmaz, sen benim rakibim olamazsın.”

dedi. Cardi B ise bu söyleme;

”Eğer herkes bir numaraya ulaşabiliyorsa, biz neden bunu göremiyoruz? Başka şirketler de var, o şirketlerin de çok parası var.”

şeklinde cevap verdi.

New York Moda Haftası 2018

Kıvılcımların yükselmesinin ardından Christina Aguilera New York Moda Haftası için sahnedeyken üst katta yaşanan tatsız olay, performansı gölgede bıraktı. Etkinlik nedeniyle aynı ortamda bulunmak zorunda kalan iki kadın rapçi, birbirlerine olan kötü hislerini açığa çıkardı. Olay nasıl mı başladı?

Görgü tanıklarına göre olay, Cardi B’nin öfkeyle Nicki Minaj’ın masasına gidip kendisi hakkında iftira attığını söylemesiyle başladı. Ayrıca söylentiler arasında Nicki’nin, Cardi B’nin çocuğuna ve anneliğine laf söylediği de yer alıyor. Hararetlenen tartışmanın devamında Cardi B, -yine söylentilere göre- anneliğine laf gelmesine dayanamayıp Minaj’a saldırdı ve ardından ayakkabı fırlattı.

Nicki Minaj’ın korumaları Cardi B’yi etkisiz hale getirmeye çalışırken yanlışlıkla dirseği ile rapçinin alnına hasar verdi. Olay sonrasında çekilen Cardi B fotoğrafı, birçok hayran tarafından kazara olmadığını düşündürmeye başladı.

Cardi B yaralandı

Cardi B olay olduktan bir süre sonra,

“Çok çabaladım ve kimse benim başarımın içine edemez, buna izin vermem.”

şeklinde konuştu. Ayrıca Cardi; Nicki Minaj’ın adını vermeden, kendisiyle iş birliği yapan sanatçıların tehdit edildiğini iddia etti.

Polisler Cardi B’nin darbe alması üzerine, olay hakkında soruşturma başlattı.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top