Now Reading
Beyonce’nin “Black is King” filminin fragmanı yayımlandı!

Beyonce’nin “Black is King” filminin fragmanı yayımlandı!

mm
Beyonce

Yapımcılığını Disney’in üstlendiği ve hepimizin kraliçesi Beyonce’nin yönetmenliğinde olan “Black is King” filminin fragmanı yayımlandı. 19 Temmuz Salı günü yayımlanan fragmanda, Beyonce yakın zamanda çıkaracağı görsel albümü için seslendirme yaptı.Beyonce

“Galaksinin ısısıyla oluşturuldun. Ne güzel şey, hem eşsiz hem de birbirine yakın olmak, birbirinin tıpkısı olmak fakat hala birbirine hiç benzememek”  diyor Beyonce fragmanda, genç çocuk uzayda süzülürken. Sonrasında ise Beyonce’yi elinde bir bebekle yürürken görüyoruz.

“Hayat, seçimlerden yaratılmış. Ya yönetirsin ya da yanlış yola saptırılırsın.” diye ekliyor Beyonce. “Işığını takip et veya onu kaybet.”

Ayrıca fragmanda Jay-Z, Kelly Rowland, Lupita Nyong’o, Tina Knowles-Lawson, Pharrell Williams gibi isimleri de görüyoruz.

Beyonce bu filmi düzenlemek,çekmek ve yönetmek için son bir yıldır büyük bir çaba içerisindeymiş fakat bize 28 Haziran’da, filmi bir Instagram gönderisiyle duyurdu.

Beyonce bu filmle ve yakında çıkacak görsel albümüyle, dinleyicilerine ve bütün dünyaya siyahi insanların tarihini, geçmişini ve aslında kim olduklarını göstermek istediğini söylüyor. Kültürlerini insanlara anlatmayı, siyahi ve Afrika kökenli insanların geleneklerini ve yaşadıklarını dünyaya anlatmak istediğini söylüyor.

“Black Is King” 31 Temmuz’da Disney+ yani Disney’in kendi platformunda yayında olacak. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top