Now Reading
Blackpink ile Selena Gomez iş birliği geliyor

Blackpink ile Selena Gomez iş birliği geliyor

mm
selena gomez

Ünlü Kore pop kız grubu Blackpink ile ünlü Amerikan şarkıcı Selena Gomez iş birliği yaptıklarını duyurdu. Blackpink ve Gomez dinleyenler heyecanlı bir bekleyişte.

Ne Zaman Yayımlanacak?

Blackpink ve Selena Gomez

Instagram’da 186 milyon takipçisi olan Selena Gomez ve 27 milyon takipçisi olan kız grubu Blackpink, yeni düetlerini 28 Ağustos’ta yayımlayacaklarını Instagram üzerinden sevenlerine duyurdular.

Blackpink Kimdir?

Blackpink

Blackpink, 2016 yılında YG Entertainment tarafından kurulmuş olan K-pop grubudur. Jisoo, Jennie, Lisa ve Rose olmak üzere dört kişiden oluşan kız grubu, en başarılı K-pop gruplarının başlarında yer alıyor. Blackpink, 8 Ağustos 2016 tarihinde “Boombayah” ve “Whistle” isimli iki şarkıyı içeren “Square One” isimli mini albüm ile çıkışını yapmıştır. Blackpink aynı zamanda Lady Gaga, Dua Lipa gibi Amerikan popunun ve dünya müzik sektörünün en bilinen isimleriyle de iş birliği yapmıştır.

Selena Gomez Kimdir?

Selena Gomez

Şarkıcı ve oyuncu olan Selena Gomez, küçük yaşta çocuk programı “Barney ve Arkadaşları”nda rol aldıktan sonra Disney çıkışını “Waverly Büyücüleri” adlı dizide başrol olarak yaptı. Disney’de olduğu zamanda birkaç filmde de oynayan Gomez, Disney’den ayrıldıktan sonra ilk stüdyo albümünü yayımladı. Müziği çok sevilen Gomez, oyunculuğa devam etmesine rağmen müzik kariyerine odaklandı. Bugüne kadar çıkardığı 4 albüm ve onlarca tekli bulunmaktadır. Kendisi günümüzde müzik sektöründeki en çok dinlenen isimlerden biridir.

 

Daha fazla müzik haberi ve incelemesi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top