Now Reading
Boyu 1.60’tan Kısa Olup Dünyayı Sallayan Şarkıcılar

Boyu 1.60’tan Kısa Olup Dünyayı Sallayan Şarkıcılar

mm
şarkıcı

Hiç en sevdiğiniz şarkıcının boyunun kaç olduğunu merak ettiniz mi? Peki ya tanışsanız kimin yanında uzun kalacağınızı? Belki de bazılarının yanında uzun gözükürdünüz, bazılarının yanında da kısa ancak bu dünya starlarının yanında muhtemelen uzun dururdunuz. Bu şarkıcılar, bir buçuk metre boyları ile dünyayı ve müzik piyasasını yönetiyorlar. Gelin bu starları birlikte inceleyelim.

10. Christina Aguilera: 157 Cm

Christina Aguilera Şarkıcı

90’lar ve 2000’lerin efsane ismi Christina Aguilera, sadece 1.57 boyunda. 39 yaşında olan şarkıcı, bizi boyuyla en çok şaşırtan isimlerden.

9. Shakira: 157 Cm

Shakira

Latin müziği denilince akıllara kim gelir? Tabii ki Shakira! Latin müziğinin kraliçesi olarak anılan Shakira’nın boyu 1.57 cm. Güzelliğiyle de güzellikte boyun hiçbir önemi olmadığını kanıtlayan bir müzisyen.

8. Cher Lloyd: 157 Cm

Cher Lloyd

İngiliz pop şarkıcısı ve rapçi Cher Lloyd, daha çok gençlere hitap eden müzik tarzıyla gönüllerimizi kazanmıştı. Peki ya onun da boyunun 1.57 cm olduğunu biliyor muydunuz?

7. Avril Lavigne: 157 Cm

Avril Lavigne

Bir dönemin punk rock prensesi olan Avril Lavigne de 1.60‘ın altındaki boyuyla rekorlar kıran bir isim. Hem de fiziği, mankenlerin kıskanacağı türden bir fizik.

6. Camila Cabello: 157 Cm

Camila Cabello

Çoğumuzun “Havana” ve “Senorita” adlı şarkılarıyla tanıdığımız, radyoların vazgeçilmez ismi Camila Cabello’nun boyu sadece 1.57.

5. Lady Gaga: 155 Cm

Lady Gaga

2010’ların ve günümüzün en dikkat çeken isimlerinden biri olan çılgın Lady Gaga’nın boyu 1.55 cm. Giyim tarzına bakılırsa fazla yüksek topukluları giymeyi seven şarkıcının, boyunu dert ettiğini düşünmüyoruz.

4. Becky G: 154 Cm

Becky G

“Shower” adlı teklisi ile tanıdığımız Becky G’nin boyunun 1.54 cm olduğunu biliyor muydunuz?

3. Ally Brooke: 152 Cm

Ally Brooke

Eski Fifth Harmony üyesi olarak tanıdığımız, şu an solo bir sanatçı olan Ally Brooke da kısa boyun en çok yakıştığı isimlerden.

2. Kylie Minogue: 152 Cm

Kylie Minogue

Avustralyalı müzik efsanesi Kylie Minogue da bizi boyuyla şaşırttı. Ünlü şarkıcının boyu 1.52 cm.

1. Ariana Grande: 153 Cm

Ariana Grande

Gelelim bu listenin en beklenen ismine. Ariana Grande; kısa boyu, tatlı tarzı ve güçlü vokalleriyle günümüzün en başarılı isimlerinden biri desek hatalı olmaz. Genellikle dizine gelen yüksek topuklu botlarıyla ve uzun at kuyruğuyla karşımıza çıkan Ariana Grande’nin boyu 1.53 cm. Bir insana kısa boy bu kadar yakışamazdı!

Daha fazla müzik haberi ve incelemesi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
8
Hay böyle işin...
1
Muazzam
5
Süper!
5
Üzdü
1
Yorumsuz
3

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top