Now Reading
BTS gelecek ay yeni bir şarkı çıkaracağını duyurdu

BTS gelecek ay yeni bir şarkı çıkaracağını duyurdu

mm
bts

BTS, gelecek ay yeni bir İngilizce şarkı çıkaracağını duyurdu. Şarkı, yeni albümlerinden önce piyasaya çıkacak.

Kore’nin canlı yayın platformu V Live üzerinden yeni bir şarkı çıkaracağını duyuran BTS, biraz pozitif enerji vermek istediğini çünkü hayranlarının çoğunun korona virüs pandemisi yüzünden zor zamanlar geçirdiğini söyledi. BTS:

“Army’ler için yeni bir şarkı hazırladık. 21 Ağustos’a alarm kurun.” dedi ve ekledi:

“Bu yılın ikinci yarısı için bir albüm hazırlıyoruz. Ama hayranlarımıza daha erken ulaşmak için öncesinde bir tane tekli yayımlamaya karar verdik. Covid-19 nedeniyle dünyanın birçok yerinden hayranlarımız zor zamanlar geçiriyor ve biz biraz pozitif enerji yaymak istiyoruz.”

BTS’in yeni şarkısı nasıl olacak?

Grup, hayranlarının biraz olsun merakını gidermek için şarkı hakkında kısa bilgi verdi.

“Şarkı tıpkı ‘Mic Drop’ ve ‘Waste It On Me’ gibi tempolu ve İngilizce olacak. Şarkının İngilizce olmasının daha iyi olacağını düşündük. Taslağını kaydettik. Sonucun tamamen yeni ve ferah bir şey olacağını düşünüyoruz.”

“Bu öngörülemeyen zamanlarda bir atılıma ihtiyacımız vardı o yüzden biz de bu şarkı üzerinde çalıştık. Bu bizim için yeni bir maraton. Şarkıyı ilk duyduğumuzda ve kaydettiğimizde enerjimiz çok artmıştı. Bu şarkıyı sizlerle paylaşmak ve birlikte eğlenmek için sabırsızlanıyoruz.”

Yeni şarkının gerçekten bu kadar enerjik olup olmayacağını 21 Ağustos’ta göreceğiz. Daha fazla müzik haberleri için takipte kalın!

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top