Now Reading
BTS’in yeni teklisi yolda

BTS’in yeni teklisi yolda

mm
bts

ARMY’ler hazır olun! BTS’in yeni teklisi yolda. Plak şirketi “Big Hit Entertainment”, yeni teklinin adının “Dynamite” olduğunu ve 21 Ağustos’ta bütün müzik platformlarında mevcut olacağını duyurdu. Şarkının İngilizce olacağı da belirtildi. İlk olarak Güney Kore’de ünlenmeye başlamış plak şirketi, teklinin isminin arkasına pembe bir arka plan koyarak Twitter’da paylaştı.

Bu hafta, 27 Temmuz Pazartesi günü BTS yeni şarkı çıkaracaklarını ve bunun da yeni albümlerinin teklisi olacağı haberini vermişlerdi. “Bu yılın ikinci yarısı için yeni bir albüm hazırlığındayız, fakat ilk önce bir tekli çıkarmak istedik ki fanlarımıza en kısa sürede erişebilelim.” diyor BTS bir röportaj sırasında. “Şu an COVID-19 dolayısıyla bütün insanlık çok zorlu bir dönemden geçiyor ve biz de fanlarımızla birazcık pozitif enerji paylaşmak istedik.”

Bunun yanı sıra şarkının kulağa gerçekten çok güzel geldiğini söylediler. Bu şarkı üzerinde bütün pandemi süreci boyunca çalışmışlar. “Şarkıyı ilk duyduğumuzda ve kaydettiğimizde, ruhumuz neşelenmişti, enerji ile dolmuştuk.” dedi BTS. Şarkıyı bizimle paylaşmak için oldukça sabırsızlanıyorlarmış.

K-pop grubu BTS, pandemi sürecinde oldukça meşguldüler. “Dynamite” şarkısı üzerinde çalışırlarken, 14 Temmuz’da “Map of the Soul: 7 ~The Journey~” albümlerini yayımladılar. Ayrıca onlar ve onların plak şirketi Big Hit Entertainment, konserlerin iptal olmasından dolayı işsiz kalan ekiplerine 1 milyon dolar yardımda bulundular. Diğer bir yandan ise ırkçılığa karşı mücadele etmek için “Black Lives Matter” kurumuna 1 milyon dolar bağış yaptılar.

BTS

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top