Now Reading
Cardi B, yeni müziği ve politik görüşü hakkında konuştu

Cardi B, yeni müziği ve politik görüşü hakkında konuştu

mm
cardi b - Dinleriz

Hepimiz biliyoruz ki Cardi B, ünlü olduğu süre boyunca her zaman inandığı ve insanların bilmesi gerektiğini düşündüğü konularda platformunu kullanmış ve her zaman sesini yükseltmekten kaçınmamıştır. Hiçbir zaman insanların onun hakkında ne düşüneceğini umursamamış ve nasıl istiyorsa öyle konuşmuştur. Cardi B’nin en sevdiğim özelliği de bu olabilir. Müzik sektöründe bulunan çoğu sanatçının aksine, gerçek ve dürüst. Bu sefer ise Cardi B, geçtiğimiz günlerde SiriusXM ile görüntülü sohbet üzerinden küçük bir tartışma, daha doğrusu sohbet gerçekleştirdi. Kendisi, Amerika’nın eski başkan yardımcısı Joe Biden ile ilgili fikirlerini dile getirdi:

“Ya Joe Biden’le yolumuza devam edeceğiz ya da Trump ile.” diye belirtti Cardi B. ”Joe Biden ile gitmeyi tercih ederdim tabii ki. Joe Biden ile önceden konuşmuşluğum var. Bence o bizi anlıyor. Bizimle empati mi kuruyor bilmiyorum fakat bizim ne istediğimizi biliyor. Bizim sadece basit ve kolay şeyler istediğimizi biliyor, anlıyor musun beni? Çok bir şey istemiyoruz, sadece belirli şeyler istiyoruz.”

“Nasıl desem, ona sanki umursuyormuş gibi davranan insanların verdiği sahte sözlerden artık bıktığımızı söyledim.” diye devam etti Cardi B. “Umarım sen önemsiyorsundur ve ben değişim görmek için oldukça hazırım. Eğer yeniden Trump seçimleri kazanırsa, galiba sinir krizi geçireceğim. Ağlayacağım ve çok mutsuz olacağım. Ve büyük ihtimalle herkes öyle olacak çünkü çok yorulduk, gerçekten çok yorulduk.” diyerek sözlerini noktaladı.

Cardi B

Cardi B, Apple Music ile yaptığı röportajında ise: Megan Thee Stallion, Kylie Jenner, Normani, Rosalía gibi sanatçılarla iş birliği yaptığı “WAP” müzik videosundaki “kadın gücü” hakkında konuştu.

“Farklı farklı kadınlar istedim, sadece farklı farklı kadın rapçiler değil, her çeşit insan olmasını istedim.  Müzik videomda da göreceksiniz zaten, modellerden tut, sosyal medya fenomenlerine kadar hepsi var. “  dedi Cardi B görüntülü sohbette. “Aynı zamanda, videomun gerçekten; seksi, temiz, güzel ve sert olmasını istedim. Tamamdır o zaman, bizim ihtiyacımız olan kadın sanatçılar, rapçiler. Ve ben de şöyleydim: ‘Bu kızlar, benim kişisel olarak sevdiğim kişiler. Müziklerini seviyorum, yaptığı işleri seviyorum. Buradaki bütün kızların hepsinin, sevdiğim farklı yönleri var.’ ”

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top