Now Reading
Chloe x Halle’nin canlı performansları

Chloe x Halle’nin canlı performansları

mm
chloe x halle

Chloe x Halle, çok başarılı olma yolunda ilerleyen ve insanlar tarafından yavaş yavaş tanınmaya başlayan iki kardeş. İkisi de Amerika’nın Atlanta eyaletinde doğmuş ve orada büyümüşler. Chloe 14, Halle ise 12 yaşındayken Los Angelas’a taşınmışlar ve sonrasında ise müzik kariyerlerine ilk adımlarını atmışlar.  Shawn Mendes, Camila Cabello, Christina Grimmie, Justin Bieber gibi çok iyi yerlere gelmiş sanatçılara benzer şekilde, onlar da YouTube’da cover videoları paylaşarak müzik sektörüne giriş yapmışlar. Şanslılarmış ki, müziğin kraliçesi olarak gördüğümüz Beyonce onları keşfetmiş ve plak şirketi ile anlaşma yapmalarını sağlamış.

Chloe x Halle

Daha çok R&B dalında şarkı yapan bu ikili, geçtiğimiz günlerde de kusursuz bir canlı performans sergileyerek sevenlerini bu karantina günlerinde birazcık da olsa neşelendirdi. Canlı performanslarında, “Forgive Me” şarkılarının daha yalın ve sadeleştirilmiş versiyonunu söyleyen Chloe ve Halle, videonun atmosferi için huzurlu ve sessiz olan ormanlık bir alanı seçmişler. Halle, elinde akustik gitarıyla Chloe’ye eşlik ediyor. İkisi de siyah elbiseler içerisinde oldukça mükemmel duruyor.

İkili: “Umarım hepiniz #forgiveme şarkısının daha sadeleştirilmiş ve sakin versiyonundan zevk alıyorsunuzdur. Şarkının hissini daha iyi veriyor.” notuyla Instagram’da bir gönderi paylaştı. Plak şirketlerinin sahibi Beyonce ve onlara bunca sene yol göstermiş Tina Knowles, kızların postuna kalp emojileriyle yorum yaptı.

Performansı izlemek için:

 

Bunun yanı sıra Chloe x Halle, 30 Temmuz tarihinde YouTube’da canlı yayın üzerinden yapılan GLAAD Medya Ödülleri için performans sergilemişlerdi.

chloe x halle glaad awards spice girls outfits - Dinleriz

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top