Now Reading
Corey Taylor, “güçsüz grupların” tüm dikkati toplamasından nefret ediyor

Corey Taylor, “güçsüz grupların” tüm dikkati toplamasından nefret ediyor

mm
Corey Taylor

Corey Taylor yakın zamanda Mumford and Sons dinlemeyecekmiş gibi görünüyor. Folk rock müziği “yaratıcı tembellik” olarak gördüğünü belirten Corey, yetersiz ve güçsüz grupların öne çıkmasından nefret ettiğini söyledi.

Belki de Corey Taylor’ı son noktaya getiren, Taylor Swift’in indie rock dünyasına yaptığı hızlı girişti.

Folk müziğin genellikle Dove’un sabun reklamları gibi olduğunu söyleyen Corey Taylor’ın diğer müzik türlerini, rock ve metal müziğin sınır tanımaz yapısıyla karşılaştırdığı göze çarpmakta.

“O kadar güçsüz ve basit ki içine hiç düşünce katılmamış gibi duruyor. Şarkılarda insanların hassas noktalarını rahatsız eden hiçbir şey yok, ama rock müziğin ara sıra da olsa yapması gereken bu.”

Corey Taylor, sözlerine: “Arada iyi müzik yapan gruplar olmadığını söylemiyorum ama öne çıkan grupların hep ‘berbat ve çok basit’ müzik yapanlar olduğunu da görmezden gelemiyorum. Basit olan her şeyden nefret ediyorum.” diyerek devam etti.

Zaten geçen hafta sanatçının yakın zamanda çıkacak olan albümü “Black Eyes Blue“nun, Tech N9ne & Kid Bookie destekli ilk teklisi “CMFT Must Be Stopped” yayımlanmıştı.

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top