Now Reading
Demi Lovato Bustle Magazin için kamera karşısında

Demi Lovato Bustle Magazin için kamera karşısında

mm
Demi Lovato

Ünlü şarkıcı, söz yazarı, oyuncu ve hepimizin oldukça sevdiği Demi Lovato bu pandemi sürecinde hayatına nasıl devam ettiğini, akıl sağlığını nasıl koruduğunu ve evde izolasyon döneminde kendi ile ilgili neler öğrendiğini geçtiğimiz günlere Bustle Magazin ile paylaştı.

image 1 - Dinleriz

 

“Karantinadan önce benim için ağlamak çok zordu. 16 yaşında, sadece insanlar bana ağlamam için ödeme yaparsa o zaman ağlayacağım düşüncesini kafama sokmuştum.”  

Karantina sürecinin kendini daha iyi tanıması ve sağlıklı bir zihniyet oluşturması için çok büyük bir fırsat olduğundan bahsediyor Lovato. Kendini keşfetme sürecinde, kaybettiği insanların ve yaşadığı travmaların acısını bir kez daha, gerçekten hissetme şansı bulunca ağlamayı yeniden öğrendiğini söylüyor ünlü şarkıcı.

“Eskiden, fotoğraf çekimi yapmadan bir gece öncesinde fazla yemek yememem için beni izleyen insanlar vardı.”

Yıllar boyunca yeme bozukluğu ile uğraşmış, bu konuda oldukça büyük sıkıntılar yaşamış olan Demi Lovato sesini ve platformunu insanlara ilham olmak için kullanmaktan vazgeçmiyor. Geçtiğimiz aylarda Ellen’a verdiği röportajda eski takımının ona her sene doğum günü pastası olarak bir karpuz diliminin üzerine yağsız krema koyarak doğum gününü kutladığından bahseden şarkıcı şimdi hayatının çok farklı olduğunu söylüyor. Artık kendisini ve yaşamı sevdiğini bunda da yeni menajeri Scooter Braun’un ve sevgilisi Max Ehrich’in oldukça katkısı olduğunun altını çiziyor.

demi bustle 2 - Dinleriz

6 yıl ayık kalma sürecinden sonra 2018’in temmuz ayında yüksek dozdan hastaneye kaldırılan Lovato eski takımının ve yeme bozukluğunun bunda büyük bir etkisi olduğunu söylüyor. 2010 yılında genç yaşta bağımlılık ve yeme bozukluğundan dolayı rehabilitasyon merkezine gittikten sonra yaşadıklarını dürüstçe anlattı, bu konuda röportajlar verdi ve birçok insana ilham oldu. Aynı zamanda, ilerleyen süreçte kendisine bipolar teşhisi konulduğundan da bahsetmişti sanatçı. Yakın zamanda ise kişisel ve kariyeri açısından yaşadığı  şeyleri, son 3 yıldaki sürecini anlatacak 4 bölümlük belgeseli Youtube’da izleyiciye sunulacak. Bunun yanı sıra, pandemi süreci bittikten sonra yeni albüm çıkaracağının ve yeni bir tura çıkacağının haberini de verdi ünlü sanatçı.

demi lovato i love me yt 1280 - Dinleriz

“Herkesin gözü önünde yüksek doz yaşadıktan sonra kimsenin bana menajerlik yapmak isteyeceğini düşünmemiştim.”

Demi Lovato’nun artık yeni menajeri ve yeni takımı Scooter Braun. Yaşadığı travmadan sonra birçok arkadaşını ve takımını hayatından çıkaran Lovato, eski yaşantısından ve hatalarından dersini aldığını söylüyor. Artık eskisinden çok daha mutlu olduğunu, “I Love Me” şarkısıyla ise kendini artık  çok daha fazla sevdiğini söylüyor. Ayrıca “I Love Me” şarkısının klibinde eski yaşantısına ve eski arkadaşlarına, Jonas Brothers gibi isimlere gönderme yapmış olduğunun da altını çiziyorum.

104209293 959961204451820 5652728187150166749 n - Dinleriz

Eurovision Song Contest The Story of Fire Saga posteri - Dinleriz

Demi Lovato, Katiana rolünde oyunculuğa geri döndü.

26 Haziran’da Netflix’te vizyona giren “Eurovision Şarkı Yarışması: Fire Saga’nın Hikâyesi” filminde oyunculuğa  ara verdikten sonra Demi Lovato’nun da bir rolü bulunuyor. Filmin konusunu kısaca açıklamak gerekirse: İzlandalı bir grubun küçüklükten beri hayalleri olan Eurovision şarkı yarışmasını kazanma yolunda yaşanan şeyler ve bu iki kişilik grubun içinde olan küçük aşk kıvılcımları. Demi, filmin başrolünde olan Will Ferrel ile çalışmaktan çok keyif almış ama aynı zamanda oldukça da stresliymiş. Açıkçası filmi oldukça beğendim. Spoiler vermek istemiyorum fakat Demi’nin daha fazla sahnesinin olmasını isterdim.

Grammy Müzik Ödülleri’nde sergilediği “Anyone” şarkısıyla müzik endüstrisine mükemmel bir dönüş yapan Lovato’nun belgeselini ve albümünü heyecanla bekliyorum. Umarım turunda Türkiye’ye uğramamazlık yapmaz. Özledik kendisini 🙂

 

 

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top