Now Reading
Demi Lovato ve Selena Gomez arkadaşlığına ne oldu?

Demi Lovato ve Selena Gomez arkadaşlığına ne oldu?

DEMI LOVATO SELENA GOMEZ - Dinleriz

Demi Lovato ve Selena Gomez’in 2004 yılında yer aldığı Barney ve Arkadaşları çocuk programından bu yana gelişen arkadaşlıklarına şahit olduk. O zamanlar birbirinden ayrılmayan ikilinin 2009 yılında birlikte başrolünü paylaştıkları Prenses Koruma Programı filmi yayımlandı. Sonrasında ise yine Disney için ”One & The Same” adlı bir düet çıkaran ikilinin arkadaşlığı, uzun bir süre boyunca devam etti. Bahsedilen zaman diliminden sonra ikiliyi beraber görmek oldukça zorlaştı. Bunun birden fazla sebebi olmalı. Bizler de bu yazımızda, Demi Lovato ve Selena Gomez arkadaşlığına ne olduğu ile ilgili sebepleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Selena Gomez’in partisi

Selena, evinde bir parti düzenleyerek Demi hariç tüm arkadaşlarını davet etmiş. Her arkadaşın güceneceği mesele, Mandy’nin Demi’yi davet edip etmeyeceğini sorunca biraz büyümüş. Selena bu soru kendisine yönelince Demi için: ”O çok aptal, yanımdan ayrılmıyor ve sürekli söyleniyor. Bir ünlünün bu kadar şikayet etmemesi gerek. Onunla görülmek istemiyorum.” ifadelerini kullandı. Bu ifadelerden habersiz Demi, Selena’yı parti sırasında aramış. Telefona çıkan Taylor Swift‘e: ”Evde olmadığımı söyle” diyen Selena, Demi tarafından duyulmuş. Daha sonrasında Taylor, ”Selena şu an konuşamaz.” demiş ve Darren elinden telefonu alarak: ”Selena artık seni sevmiyor.” diyerek yüzüne kapatmış ve Selena nedendir bilinmez bu duruma sinirlenmiş.

Bu olaydan sonra yaklaşık 4 ay görüşmeyen ikili hakkında Demi’nin akıllarda kalıcı röportajı takip ediyor olay zincirini: Yönlendirilen ”Selena nasıl?” sorusuna ”Taylor’a sor.” şeklinde sert cevap veren Demi’nin ne kadar kırgın olduğu fark edildi. Sonrasında yine Demi, röportaj sırasında Selena için: ”Kendisine başarılar diliyorum. Gerçek bir arkadaş ailesinin ya da arkadaşlarının sana kötü davranmasına izin vermez.” diyerek olayı doğruladı. E ama ben olsam ben de kırılırım.

Demi Lovato’nun rehabilitasyona gidişinden sonra Selena’nın ağlayarak Demi’yi aradığı söyleniyor. Zaten yakın olan Taylor-Selena ikilisi Demi’nin yokluğunda daha da yakınlaşmış. O süre zarfında Demi’ye ise Miley Cyrus arkadaşlık etmiş. Rehabilitasyon sonrasında Demi’nin Selena’yı takipten çıkararak, ”Hoşça kal s*rtük, senin saçmalıklarından uzaklaşıyorum.” yazan bir tweet paylaşması tepki topladı.

Bu olaylardan sonra Demi, o zamanlarda Selena ile görülen Justin Bieber için: ”Zavallı çocuk, kalbi kırılacak.” cümlesini sarf etmiş.

Aşırı dozdan sonra Demi

Demi, aşırı doz olaylarını yaşadıktan sonra Selena, Elle ile gerçekleştirdiği bir röportajda Demi hakkında da konuştu. Haber sitelerinde bu haber “Selena Gomez, Demi Lovato’nun doz aşımı hakkında konuştu.” başlığı altında paylaşıldı. Aynı zamanda benzer bir şeyi Iggy Azalea‘nın da yaptığı biliniyor.

Demi bu konu hakkında “Gerçek arkadaşlar sen aşırı doz olduğunda senin hakkında röportaj yapmamalı.” şeklinde konuştu. Herkes bunun Iggy hakkında olduğunu düşünmüştü. Sonrasında Demi Lovato, Iggy ve Selena’yı takipten çıkardı. Hemen ardından Demi bu sene yaptığı röportajda artık Selena ile arkadaş olmadıklarını belirtti. Küsme nedeni olarak ise, Demi’nin bu yapılana kırıldığı söyleniyor.

Son olarak Selena, Demi’nin Grammy performansını övdükten sonra Demi, Harpers Bazaar‘a Selena hakkında:”Birileriyle büyüdüğünde her zaman onlara karşı bir sevgin olacaktır. Ama ben Selena ile arkadaş değilim, yani bunu hissettim. Her zaman ona karşı bir sevgim olacak ve herkes için en iyisini diliyorum.” dedi.

Twitter’daki ve ikiliye yakın olduğu düşünülen kaynakların anlattıklarına göre Demi Lovato ve Selena Gomez’in arasında geçenler bu şekilde. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Demi kırılmakta haklı mı?

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
6
Muazzam
3
Süper!
1
Üzdü
5
Yorumsuz
5

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top