Now Reading
Demi Lovato yasta

Demi Lovato yasta

mm
demi lovato

Ünlü şarkıcı Demi Lovato son günlerde yasta. 2 hafta önce büyükbabasını daha sonra da yakın arkadaşı Naya Rivera‘yı kaybeden Demi Lovato, perşembe günü de teyzesini kaybettiğini söyledi. Instagram üzerinden teyzesi için şu yazıyı yazdı:

“Benim  canım canım teyzem Virgina… Onlar bize daha fazla vaktimiz olduğunu söyledi. Sana ve senin melek kalbine veda ederken harap oldum.”

“Mimaw ve Papa’ya kimsenin bakamayacağı şekilde baktın ve sana asla yeterince teşekkür edemem. Son günlerinde yakın olduğumuz için çok minnettarım. Yukarıdaki sevdiklerimizle iyi geçin. Özellikle amca Billy ile. Seni çok seviyorum.”

Demi’nin gönderisi çok fazla destek aldı. Gönderinin sabitlenen yorumu 4 aydır çıktığı Max Ehrich’e ait. 

Max: Çok üzgünüm bebeğim. Seni çok seviyorum.

Demi’nin Twitter üzerinden Naya Rivera için attığı tweet

Fanlarından Demi Lovato’ya tam destek 

Fanları, Demi’ye destek olmak için Twitter üzerinden #DemiIsLoved tagini başlattı ve tag kısa sürede trendlere girdi. Demi, hayranlarına olan minnettarlığını göstermek için Instagram üzerinden bir gönderi paylaştı.

“Siz çocuklar….??!!!!?! Çok teşekkür ederim… Bu zor birkaç haftadan sonraki en tatlı, şirin, düşünceli küçük sürpriz. Sizi çok çok çok çok çoookk seviyorum!!!! Beni güçlü tuttuğunuz için teşekkür ederim.”

Daha fazla haber ve gelişmeler için takipte kalın!

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top