Now Reading
Doja Cat, Nicki Minaj ve Ariana Grande iş birliği söylentisini çürüttü

Doja Cat, Nicki Minaj ve Ariana Grande iş birliği söylentisini çürüttü

doja cat

Say So” isimli parçası TikTok üzerinde epey popüler hale gelen Doja Cat, bir süredir dolanan iş birliği söylentisinin yarattığı soru işaretlerini giderdi.

“DNA” iş birliğinin, sadece hayranların başlattığı bir söylenti olduğunu bilmenizi isterim. Bunun için ortada hiçbir plan yok ama kulağa harika bir fikir gibi geliyor. Gerçekleştirmeyi çok isterim. Sadece bu teoriyi çürütmek istedim çünkü yorumlarda söz edip duruyorsunuz.

Ariana Grande ft. Doja Cat yolda

Geçen ay, Nicki hayranlarının başlattığı söylentiyi reddeden Doja Cat, ünlü rapçi Nicki Minaj ve Ariana Grande ile olan iş birliğini yalanladı. Aynı zamanda iş birliğinin sadece Ariana Grande ile gerçekleşeceğini söyledi.

Başarılı pop yıldızı Ariana Grande de iş birliğinden söz etmişti. Ariana, Doja Cat hakkında konuşurken şu ifadeleri kullandı:

Bu yılın başlarında onunla kaydetmek istediğim şarkı üzerinde çalışmayı başardım. Onun kişiliğini çok seviyorum. Bence o çok zeki ve yetenekli. Şarkıları üretiyor ve her şeyi kendisi yapıyor. Buna bayılıyorum. Bu şarkıyı geçen yılın sonlarına doğru birlikte yaptık. Şarkıyı ilk yazdığım ve ona gönderdiğim zamanı hatırlıyorum. O duştaydı ve bana “S*rtük, buna bayıldım. Şu anda duştayım.” dedi. Bense şaşkınlıkla “Duştaysan sonra arayabilirsin.” dedim.

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top