Now Reading
Drake ve DJ Khaled işbirlikleri yayımlandı!

Drake ve DJ Khaled işbirlikleri yayımlandı!

mm
drake ve dj khaled

Söz verdikleri gibi DJ Khaled ve Drake, 5. ve 6. işbirlikleri olan “Popstar” ve “Greece“i yayımladılar. Düetlerin ikisi de DJ Khaled’ın 12. stüdyo albümü için hazırlandı. “Popstar” şarkısının rap kısmında Scooter Braun, Selena Gomez ve Ariana Grande isimlerini söylemesi dikkat çekti.

“You would probably think my manager is Scooter Braun, yeah. But my manager with twenty hoes in Buddakan, yeah, ayy. Look, Ariana, Selena, my Visa it can take as many charges as it needs to, my girl. That shit platinum just like all of my releases, my girl

“Büyük ihtimalle menajerimin Scooter Braun olduğunu düşünüyorsundur ama benim menajerim Buddakan’da 20 kızla birlikte. Kızım, bak Ariana’ya, Selena’ya, benim kredi kartıma ne kadar gerekirse o kadar limit belirliyebilirim. Bu şey platin gibi, tıpkı benim bütün şarkılarım gibi.

Bütün yaz çalışacağız.

Şarkılar yayımlandıktan saatler sonra Drake, kendisi ve DJ Khaled’ın bir fotoğrafını “Bütün yaz işe açığız.” şeklinde Instagram’da paylaştı. Ayrıca “Popstar”, Amerika Itunes sıralamasında #1 numaraya yerleşti.

Daha fazla müzik haberleri için takipte kalın!

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top