Now Reading
Duşta bağıra bağıra eşlik edilecek şarkılar

Duşta bağıra bağıra eşlik edilecek şarkılar

Duş Şarkıları

Duşta şarkı dinlemek herkesin en büyük keyfidir. Temizlenmek bir yana, günün stresini atmak için de girdiğimiz duşta arkada çalan şarkıya eşlik etmek fazlasıyla işe yarıyor bu konuda. Stres atarken hangi şarkıları dinleyeceğinizi bilemiyorsanız, Dinleriz ekibi size yardımcı olabilir. Sizler için hazırlanan listeyi ilk önce burada tanıyalım.

1) LSD- Genius

“Genius”; Labrinth, Sia ve Diplo’nun ilk iş birliklerinden biri olarak çıkıyor karışımıza. Üçlü uyumu yakalamış olmalı ki, beraber şarkı çıkartmaya devam ettiler. Baş harflerini birleştirerek kendilerine aynı zamanda bir çeşit uyuşturucu isimi olan “LSD” demeyi tercih ettiler. Bize de duşta dinleyecek şarkılar armağan ettiler. “Genius” kesinlikle bunlardan biri.

2) Pharrell Williams- Happy

Bir şeyi yeterince söylerseniz vücudunuz o ifadeye uyum sağlamaya başlar. Mutlu olmak için girdiğiniz duşta “Ben mutluyum!” diye haykıran bir şarkı dinlerseniz eminim ki faydasını göreceksiniz.

3) You Need To Calm Down

“You Need to Calm Down”, homofobi gibi sıkıntılara karşı ne kadar sakin ve sabırlı durulması gerektiğini anlatan bir şarkı. Duşta eşlik etmek için mükemmel diyebilirim.

4) Camilla Cabello- My Oh My (feat. DaBaby)

Fifth Harmony grubundan liste zirvelerine yolculuk yaşamış olan Camilla Cabello’nun DaBaby ile iş birliği olan “My Oh My”; sadece duşta değil, her şart altında sinirlerinizi yatıştırabilir. Boşuna mı listede yer alıyor?

5) Aaron Smith – Dancin (Krono Remix)

Duşu dans pistine çevirmenin çoktan vakti gelmişti. Soğuk suyu açın, iyice uyanın ve bu harika parça için dans edin. Ne demiş Aaron Smith, “Dans ruhumu temizliyor.”


Beğendiyseniz çalma listesinin kalanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Daha fazla çalma listesi için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
1
Yorumsuz
1

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top