Now Reading
Ece Seçkin ”Acayip iyi”

Ece Seçkin ”Acayip iyi”

ece seçkin acayip iyi

Ece Seçkin, son zamanlarda imaj farklılığıyla ve avrupai müzik tarzıyla özellikle yeni neslin gözdesi haline geldi. Seçkin, “Acayip İyi” isimli 17. single çalışmasını sevenleriyle buluşturdu.

Tam gece yarısında YouTube’ta yayımlanan şarkı için COVİD-19 kuralları çerçevesinde dev bir prodüksiyonla birlikte Murad Küçük yönetmenliğinde renkli bir klip çekildi.

Sözü Ayşen, müziği Kemal Şimşekay’a ait eserin düzenlemesini Ece Seçkin’e ilk günden bu yana büyük destek veren ve aynı zamanda beraber birden fazla iş birlikleri bulunan müzisyen Ozan Doğulu yaptı.

Genç yıldız Ece Seçkin, bu yılın ilk single’ı “Acayip İyi”yi COVİD-19 nedeniyle temmuza ertelemek zorunda kalmıştı. temmuza eriştiğimize sevinmeli.

Çevresinden gelen, klibi kurallara uygun çekme fikrini değerlendiren başarılı yıldız, kendi imajı ve şarkının çok daha iyi bir klibi hak ettiğini düşünerek sokağa çıkma yasaklarının bitmesini bekledi.

Yeni normalleşme adımlarıyla beraber kısa sürede hayal ettiği klibi; Samsung sponsorluğunda 2 günde çekip hazır hale getirdi.

Aşağıda şimdiden başarılı single ile ilgili tweetler yer almaktadır.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top