Now Reading
Efsaneler ölmez: Juice WRLD

Efsaneler ölmez: Juice WRLD

Halsey Juice WRLD 768x435 1 - Dinleriz

Juice WRLD’dan yeni bir şarkı Halsey ile işbirliği olarak geldi.

Rapçinin ölüm sonrası ilk albümü Legends Never Die‘ın 10 Temmuz’da çıkacağı duyurulmuştu. Sert vuruşlu bir düşük sonla biten; kasvetli synthler ve ağrılı ancak nihayetinde canlandırıcı, Juice WRLD’nin vokallerini dengeleyen, Halsey’e uyum sağlayan ve rehberlik eden bir şarkı olacağı söylendi.

Trippie Redd ile işbirliği olan “Tell Me U Luv Me” rapçinn ölümünden sonraki ikinci teklisi oldu. Tell Me U Luv Me, rapçinin ölümünden sonra yayınlanan ilk tekli olan “Life is a Mess”’i ve daha önce yayınlanan Juice WRLD şarkılarını takip ediyor. Her iki şarkı da Legends Never Die albümüne dahil olacak ancak tam parça listesi henüz açıklanmadı. Legends Never Die albüm duyurusunda, oyun organizasyonu FaZe Clan ile yeni bir ticari işbirliği başlatıldığı da açıklandı. Yaratılacak koleksiyon, Juice WRLD ve çeşitli FaZe Clan üyeleri arasındaki dostluk ve video oyunlarının ortak sevgisinden ilham alınarak oluşturulacak.

Juice WRLD geçen aralık ayında aşırı doz oksikodon ve kodeinin alımından öldü. Nisan ayında rapçinin annesi Carmela Wallace, bağımlılık, endişe, depresyon ve diğer akıl sağlığı endişeleriyle boğuşan gençlere – özellikle de yetersiz hizmet alan topluluklardakilere – yardımcı olacak Live Free 999 Fonu’nu başlattı…

Aşağıda Juice WRLD ft. Halsey- Life’s A Mess şarkısı yer almaktadır.

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top