Now Reading
Finneas, Billie Eilish’in yeni projeleri hakkında konuştu

Finneas, Billie Eilish’in yeni projeleri hakkında konuştu

Billie Eilish ve Finneas

Billie Eilish’in şarkılarının yapımında büyük rol oynayan ve aynı zamanda genç şarkıcının erkek kardeşi olan Finneas, ileride gelebilecek projelerden konuştu. Avustralya’daki Herald Sun gazetesine verdiği röportajda,

“Covid-19 sırasında onları yayımlamak istemiyorum. Bu aşı gibi bir kayıt oldu. Herkesin sokaklarda dans ettiği bir albüm olmasını istiyorum.”

dedi.

Şu anda onları yayımlamak istememesine rağmen, 23 yaşındaki Finneas, kendisinin ve Billie’nin projeleri üzerinde çok çalıştıklarını da belirtti.

“Billie ve ben onun bir sonraki albümü üzerinde çok çalışıyoruz, ben aynı zamanda kendi albümüm üzerinde de çalışıyorum. Bu projemden hiç pişmanlık duymadım. (Billie) O ve ben birebir çalışabiliyoruz. FaceTime’la görüşüp, iş birliği yapmak isteyen diğer sanatçılarla ise uzaktan çalışıyorum.”

18 yaşındaki Billie Eilish, geçen yıl “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” isimli ilk albümünü çıkardıktan sonra dünya çapında bir süper star haline geldi. Tarzıyla herkesi sürekli şaşırtan müzisyen; abisi için aralarında tartışmalar olduğunu, stüdyo tarzı yerlere ihtiyacı olmadığını ve küçük bir evin de işe yarar olduğunu söylemeyi de unutmadı.

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top