Now Reading
Göksel’in “Lütufsuz Yaz”ı

Göksel’in “Lütufsuz Yaz”ı

mm
Göksel

“Sen Orda Yoksun”, “Denize Bıraksam”, “Yalnız Kuş”, “Gidemiyorum”,Sabır” gibi şarkılarla müzik tarihine adını yazdırmış şarkıcı ve söz yazarı Göksel yepyeni bir şarkı çıkardı. “Depresyondayım, unutuldum, aldatıldım” sözleriyle akıllara taht kurmuş sanatçı, “Lütufsuz Yaz” isimli yepyeni single’ını müzikseverlerle buluşturdu.

Göksel

“Lütufsuz Yaz” ın sözleri güçlü yorumcu Göksel’e, bestesi Göksel ve Osman Şahin‘e ait. Düzenlemelerini ise Can Güngör yapmış. Bunun yanında “Lütufsuz Yaz”, Apple Müzik’in zirvedekiler listesine 1 numaradan giriş yaptı.

Göksel bir kez daha içten içe mutsuz gözüküyor. Uzun bir zaman sonra ilk defa bu kadar mutsuz ve mutsuz olduğu kadar kalbe dokunan bir şarkıyla karşımızda kendisi. Şarkının sözleri şöyle gidiyor:

Özlüyorum / Neyi kimi belli değil / Bekliyorum / Kimi neyi belli değil / Gözümün ucunda bir kayık / Sallandıkça kazıyor dibimi / Ölmeden bir yaz daha / Kesmeliyim tam şurada ipimi

Göksel, yeni video klibinde bir süredir yaşadığı Fethiye’nin köylerinden Kayaköy ve İnlice’nin halkı ile kamera karşısında. Sevilen müzisyen “Lütufsuz Yaz”ı, ” Pandemi sürecinde beni etkileyen yüzler ve yaşadığım köyden hatıralar var. Klibin fikir ve sanat yönetmenliğini ben yaptım. Yerel halkın oynadığı bir Ege filmi tadında” sözleriyle tanımlıyor.

 

 

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top