Now Reading
Grammy Müzesi’nde Onur Ayı kutlamaları

Grammy Müzesi’nde Onur Ayı kutlamaları

mm
Grammy Museum Pride Month

Onur Ayı yani “Pride Month” bitmiş olabilir fakat Grammy, Onur Ayı’nı kendi müzesinde kutlamaya devam ediyor. Çoğunuzun bildiği üzere 62 senedir en büyük ve en değerli müzik ödülü olarak görülen Grammy’nin kendine ait ve insanlara açık bir müzesi var. Burada yıllardır Grammy ile ilgili eşya, kıyafet ve daha birçok şey sergileniyor. Bu sene, Onur Ayı yürüyüşlerinin 50. Yılına özel Grammy de diğer senelerden farklı bir şey yapmak istedi.

Grammy Museum

14 Temmuz Salı günü Grammy Müzesi; 50.yılın şerefine, The Ally Coalition ile işbirliği yaparak “Celebrate Music with Pride” yani “Müziği Onurla Kutla” açık oturumunu sevenlerine sundu. Açık oturum yani LGBT+ artistlerin, Onur Ayı’nın müzik endüstrisine nasıl yansıdığı ve müzik endüstrisini nasıl etkilediği ile ilgili geniş çaplı bir konuşma 21 Temmuz’da gerçekleşecek.

Pride Month

Açık oturum, daha basitleştirmek gerekirse konferans, müzik-haber yazarı Eve Barlow tarafından yönetilecek. Konferansta, Perfume Genius, Lynn Gunn , Zebra Katz, Donna Missal, Shamir, ve Shawnee gibi sanatçılar tarafından konuşma yapılacak. Etkinliğin bütün gelirleri, LGBT+ bireylerine yardım amaçlı, kar amacı gütmeyen “The Ally Coalition” organizasyonuna bağışlanacak. Etkinliği, Türkiye saatine göre 21 Temmuz’u 22 Temmuz’a bağlayan gece saat 00.00’da Grammy Müzesi’nin Facebook sayfasından izleyebilirsiniz.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top