Now Reading
Great White önlem alınmadığı için özür diledi

Great White önlem alınmadığı için özür diledi

mm
great white

Great White, 9 Haziran’da North Dakota’nın şehri Dickinson‘da canlı konser vermişti. Pandeminin devam ettiği bu günlerde konserde maske takılmadığı ve sosyal mesafeye uyulmadığı dikkat çekti. Açık hava seti sırasında sahneden çekilen bir YouTube videosunda, grup sahne alırken katılımcıların sahne etrafında bir araya geldikleri görüldü.

Gösteri “First on First: Dickinson Summer Nights” dizisinin bir parçasıydı. Facebook üzerinden 400 kişi katılacağını belirtmişti.

Konser videosu viral olduktan sonra Great White’ın Billboard’la paylaştığı açıklama:

“Bu zor zamanlarda, bu şovu gerçekleştirdiğimiz için üzgün olan bazı insanlar olduğunu anlıyoruz. Destekleyen kişilerle çalıştığımızı temin ediyoruz. Kuzey Dakota hükümeti, maskelerin takılmasını önermektedir ancak yasaları uygulayabilecek durumda değiliz. Sözleşmeye dayalı anlaşmamızı yerine getirme kararımıza katılmayanlardan özür dilemek istiyoruz. Destekçiler ve çalışanlar profesyoneldi; bize güvenlik önlemleriyle güvence verdiler. Amacımız sadece konserimizi dışarıda; hoş, küçük bir kasabada gerçekleştirmekti. Amerikalı ve dünya çapındaki hayranlarımızın her birinin sağlığına ve güvenliğine değer veriyoruz. Mükemmel olmaktan çok uzağız.”

Etkinlik koordinatörü April Getz “The Dickinson Press, COVID-19 yüzünden iptal edilmeyen ilk Dickinson etkinliklerinden biriydi.” dedi. Getz, sağlık rehberini (maske ve sosyal mesafe gibi) uygulayan kimsenin olmadığını söyledi. “İnanın ya da inanmayın, bizim kısıtlamalarımız yok.” diye ilave etti.

Krizin adresi: Great White

Bu konser, Great White’ın krize yol açan ilk konseri değildi. 2003 yılında, Rhode Island’da gece kulübündeki bir konser sırasında havai fişekler yangına yol açmıştı. Yangın 100 kişiyi öldürürken 200’den fazla kişiyi yaralamıştı. Kulüp sahipleri ve tur menajeri cezalandırılmıştı. Yangının detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla müzik haberleri için takipte kalın!


                      								  		     
What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top