Now Reading
Halsey ve G-Eazy neden ayrıldı?

Halsey ve G-Eazy neden ayrıldı?

mm
unnamed - Dinleriz

Yaklaşık 5 ay Lana Del Rey ile birlikteliği olan G-Eazy, birlikteliklerinin bitmesinin ardından Halsey ile birlikte yaşamaya başladı. 30 Ağustos 2017 tarihinde G-Eazy, New Orleans’taki performansında sürpriz olarak Halsey’yi stüdyoya çıkardı ve ‘Him and I’ şarkısını ilk kez birlikte seslendirdiler. Bunun üzerine ikili arasında ilişki olabilme ihtimali düşünüldü. G-Eazy o zaman,

”Uzun zamandır Halsey ile birlikte çalışmak istiyordum. Bence o çok yetenekli bir sanatçı ve bu genç yaşında çok şey başardı”

şeklinde bir cümle kurdu. Bu olaydan sonra ikilinin ilişkisinin olduğu muallaktaydı. Daha sonra 4 Eylülde Instagram’da paylaştıkları bir fotoğraf ile beraber oldukları artık kamuoyuna kanıtlanmış durumdaydı.A Timeline of Halsey & G-Eazy's Relationship | Billboard

Ardından G-Eazy, 29 Eylül tarihinde, Halsey’nin konserinde sevgilisine doğum günü sürprizi yaptı.

Back Together? Halsey and G-Eazy Kiss Onstage During Steamy ...

Aralık ayında da G-Eazy, Halsey hakkında güzel şeyler konuşmuştu. O zamanlar birlikte çok mutluydular ya da bizlere öyle göründüler. Ocak 2018’de G-Eazy her röportajında Halsey hakkında yine güzel şeyler söylüyordu ve Halsey de aynı şekilde karşılık veriyordu.

Daha sonra, 3 Mayıs tarihinde, G-Eazy, İsveç’te uyuşturucu bulundurmaktan ve güvenlik görevlilerine saldırmaktan tutuklandı. G-Eazy bu konuda suçlu olduğunu kabul ederek 9 bin dolar para cezası ödedi ve saldırdığı güvenlik görevlilerine de ayrıca para ödedi. Halsey bu süreçte G-Eazy’nin yanında olduğunu belirtti, ancak hala bu olayın ikili arasında sıkıntılara yol açtığı söylenegelmekte. Fakat yine de birbirleri hakkında iyi şeyler söylemeye devam ettiler.
Buna karşılık 3 Temmuz’da ayrıldıklarına dair haberler ortaya atılmaya başlandı ve Halsey sosyal medya üzerinden,

”Normalde böyle şeyleri paylaşmam ancak herkesin bizi bilmesinden dolayı hayranlarımı bilgilendirmem gerektiğini hissediyorum. G-Eazy ile bir süreliğine ayrı kalmayı tercih ettik. Önümüzdeki dönemi kendime, sanatıma, kariyerime ve turneme vermek istiyorum. Ona hayatında başarılar dilerim. Özel hayatımıza saygı duyduğunuz için teşekkür ederim”

şeklinde bir açıklamada bulundu.

halsey instagram - Dinleriz

See Also
benee 1 - Dinleriz

Bu süreçte ayrılıklarının sebebinin G-Eazy’nin, Halsey’yi aldattığı olduğu söylenmeye başlandı. Aynı ay içinde Halsey, Marie Claire’ye ilginç bir röportaj vermişti.

”Hiç kimse yeni bir sevgili yapıp ta ona ‘Bu arada, çocuk istiyor musun? Hemen bilmem lazım çünkü istemiyorsan gidip başkasıyla birlikte olacağım. Çocuk sahibi olmak için çok az zamanım var.’ demek nedir bilemez. Böyle bir şeyin 27 yaşındaki bir adamı korkutup kaçırması işten bile değil…”

Bu konu hakkında yeni çıkan bir röportajda ise bir şeyleri dünya ile paylaştığına pişman olduğunu söylemişti Halsey. Konser sırasında, düşük yaptığını hayranlarına açtığı için pişman olduğunu söylemiş ve bu hastalığı dolayısıyla böyle bir durumda kalmayı bir daha yaşamayacağına dair kendisine söz vermişti.

Ağustos 2018’de ikili tekrardan aynı yere gelmişti, ancak o sıralarda Machine Gun Kelly, ortalığı kızıştırmıştı. G-Eazy ile atışmalarında Halsey’nin adı çok geçmişti ve Machine Gun Kelly, Halsey ile birlikte olduğunu söylemişti. G-Eazy de ”Haddini bil.” şeklinde cevaplar vermişti. Eylül ayında ikili tekrar birlikte olduklarını kamuoyu ile paylaştılar. Ayrıca Ekim ayında Halsey aralarının iyi olduğuna dair konuşmalar yapmıştı. Fakat çok uzun sürmedi. Ekim ayı bitmeden tekrar ayrıldılar. Yaşananların ardından G-Eazy’nin aldatma olayı yeniden gündeme oturdu ve hem sosyal medyada hem de magazinde G-Eazy’nin adı çok anılmaya başlandı. Halsey bu durumdan şikayetçiydi.

Zaten bitmesine ramak kalmış ilişkileri Halsey’nin, G-Eazy ile birlikte oldukları fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silmesi ve birkaç hafta sonra yine sosyal medya üstünden duyurması resmen ile bitmiş oldu.

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
2
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
5
Yorumsuz
1

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top