Now Reading
Harry Styles, “My Policeman” filminin başrolü olacak

Harry Styles, “My Policeman” filminin başrolü olacak

harry styles

Şu sıralar sinema dünyasıyla da adı anılan ünlü şarkıcı Harry Styles, bir yeni filmde daha bulunuyor. Lily james ile rol arkadaşı olan sanatçı, bu sefer filmde başrol olarak yer alıyor. Styles ve James, “My Policeman” adlı 1950’lerde geçen bir aşk hikayesinin, üç ana karakterinden ikisi olacak.

Harry Styles, 2010 yılında katıldığı X Factor yarışmasıyla ilk kez adını duyurdu ancak yarışmada başarılı olamadı. Daha sonra konuk jüri üyesi Nicole Scherzinger’in önerisi ile Harry, kendisi gibi başarısız olan Louis Tomlinson, Zayn Malik, Liam Payne ve Niall Horan bir araya getirilerek yarışmanın gruplar kategorisinde yarışmaya başladı. Yarışmayı 3. olarak tamamlayan grup, 2011 yılında ilk teklisini piyasaya sürdü. One Direction, 2015 yılında dağıldı ve Harry, kariyerine solo olarak devam etmeye başladı.

Harry, ilk oyunculuk deneyimini ise 2017 yılında usta yönetmen Christopher Nolan’ın “Dunkirk” adlı filminde gerçekleştirdi. Kısa bir süre önce de Olivia Wilde’ın “Don’t Worry Darling” filminde yer alacağı öğrenildi. Hatta Harry’nin adı şu sıralar Marvel Sinematik Evreni ile de anılıyor.

harry styles

Harry Styles’ın yeni filmi ne anlatacak?

“My Policeman” filmi; 1950’ler İngiltere’sinde, Marion (Lily James) adlı bir öğretmenin, Tom (Harry Styles) adlı bir polise gördüğü ilk anda aşık olmasıyla başlıyor. Daha sonra Tom, gözlerini sofistike ve büyüleyici bir dünyaya açmasına sebep olan müze küratörü Patrick ile tanışır. Tom, Patrick’e ilgi duysa bile o zamanlarda Marion ile evlenmenin daha güvenli olduğunu düşünür.

Film, geri dönüş yapısını kullanacak ve 1900’lü yılların sonunu anlatmaya devam edecek. 40 yıl sonra, Tom ve Marion yaşlanmışken evlerine aldıkları Patrick’i anlatacak. Film, 40 yıl önceki sismik olayları ve Tom’un, Patrick ile olan tutkulu ilişkisini izleyici ile buluşturacak.

Filmin çekimlerinin İngiltere’de, önümüzdeki ilkbahar/yaz döneminde başlaması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top