Now Reading
Harry Styles son 3 yılda 50 milyon sterlin kazandı

Harry Styles son 3 yılda 50 milyon sterlin kazandı

mm
harry styles

Harry Styles, solo kariyerine başladığından beri 50 milyon sterlinin üzerinde kazandı

Temmuz ayında Harry; Louis Tomlinson, Niall Horan, Liam Payne, ve eski grup arkadaşı Zayn Malik’in One Direction 10. yıl dönümlerini kutladı ve birlikte geçirdikleri zaman için “sonsuza dek minnettar” olacağını ifade etti.

Harry paylaştığı tweetlerde şunlara yer verdi:

“Son on yılda olan her şey için ne kadar minnettar olduğumu söylemek istiyorum. Hayal edemeyeceğim kadar çok şeyler ve yerler gördüm.

En inanılmaz insanlardan bazılarıyla tanışma ve çalışma zevkini yaşadım. Hayatımın geri kalanında değer vereceğimi bildiğim dostluklar kazandım. Bunların hiçbiri verdiğiniz destek olmadan mümkün olmazdı.

Ve bunun için sonsuza dek minnettar olacağım. Sadece on yıl geçtiğine inanamıyorum. Ekibimize ve bu yolda bize yardım eden diğer herkese teşekkür ederim. Tüm hayranları çok seviyor ve onlara tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Hepsini siz yaptınız ve her şeyi siz değiştirdiniz.

Son olarak oğlanlara, sizi çok seviyorum ve birlikte başardığımız her şeyden gurur duydum. İşte on!”

 

Harry Styles, Erskine Records ile iş birliği yaptığı, toplamda 24.7 milyon sterlin değerindeki kayıtlarıyla son üç yılda servetinin arttığını gördü.

The Sun gazetesine göre, bu şaşırtıcı meblağlar, şarkıcının 2017’deki “Dunkirk” filmindeki rolünden gelirini “Watermelon Sugar” şarkısının kazancını ve geçen aralık ayında piyasaya sürülen ikinci albümü “Fine Line” satış gelirini içermiyor.

Bununla birlikte, “Love On Tour” konser serisi, Koronavirus pandemisi nedeniyle ertelendiği için Harry’nin bu yılki kazançları daha düşük olacak.

Değerli vaktini ayırdığın için teşekkürler. Mutluluğun hiç peşini bırakmaması dileğiyle…

En güzel müzik içerikleri ve en güncel haberler için takipte kal.

What's Your Reaction?
Efsane
2
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
1
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top