Now Reading
IDKHOW grubunun çıkış albümü 16 Ekim’de yayında

IDKHOW grubunun çıkış albümü 16 Ekim’de yayında

mm
IDKHOW

Amerikalı müzik grubu I Don’t Know How But They Found Me (kısacası IDKHOW), çıkış albümlerini 16 Ekim 2020 tarihinde yayımlayacaklarını duyurdular.

IDKHOW nedir?

I Don’t Know How But They Found Me, eski Panic! at the Disco gitaristi Dallon Weeks‘in ve eski Falling in Reverse bateristi Ryan Seaman‘in 2016 yılında kurdukları iki kişilik alternatif rock grubudur. Günümüze kadar yayımladıkları 6 single ve “1981 Extended Play” ile “Christmas Drag” adlarında 2 mini albümleri bulunmaktadır.

IDKHOW Konser

Çıkış albümleri geliyor!

IDKHOW, resmi Instagram hesaplarından yeni albümlerinin adının “Razzmatazz” olduğunu ve 16 Ekim 2020 tarihinde çıkacağını duyurdu. Albümün yayımlanacağı duyurusuyla birlikte “Leave Me Alone” adlı albümün çıkış parçasını yayımladılar. Çıkış teklisi oldukça beğenildi. Uzunca bir süredir yeni albüm bekleyen hayranları ve dinleyicileri bu habere çok sevindiler.

Razzmatazz

“Razzmatazz” ne demek?

Yeni albümleri “Razzmatazz”ın adı Türkçede; cümbüş, eğlence, heyecan, telâş anlamlarına geliyor. Albümün adının anlamına bakarsak bizi eğlenceli ama bir o kadar da farklı bir albüm bekliyormuş gibi gözüküyor. 16 Ekim, bekle bizi!

Dallon ve Ryan

Daha fazla müzik haberi ve incelemesi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
6
Hay böyle işin...
0
Muazzam
5
Süper!
6
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top