Now Reading
Iggy Azalea ve Tinashe iş birliği 21 Ağustos’ta geliyor

Iggy Azalea ve Tinashe iş birliği 21 Ağustos’ta geliyor

mm
iggy azalea ve tinashe

Ünlü Avustralyalı rapçi Iggy Azalea ve Amerikalı şarkıcı Tinashe, 21 Ağustos Cuma günü bir düet yayımlayacaklarını duyurdular. Bu düet, Azalea’nın ve Tinashe’nin ikinci iş birliği olacak.

Yeni düet bu cuma geliyor

iggy azalea

Iggy Azalea, Tinashe ile olan yeni iş birlikleri “DLNW“yi yayımlayacaklarını kendi Instagram hesabından duyurdu. İlk iş birlikleri olan “All Hands On Deck Remix”, dinleyenleri tarafından oldukça beğenildiğinden dolayı yeni düet için beklentiler de büyük. 21 Ağustos’ta yayımlanacak olan düeti heyecanla bekliyoruz.

Iggy Azalea kimdir?

iggy-azalea

Gerçek adı Amethyst Amelia Kelly olan Iggy Azalea, Avustralyalı rapçi ve mankendir. Ünlü albümü “The New Classic”ten “Fancy” adlı teklisi ile adını dünyaya duyuran Azalea, günümüzde de tekliler ve albümler yayımlamaya devam etmektedir.

Tinashe Kimdir?

tinashe

Tinashe Jorgenson Kachingwe, bilinen sahne adıyla Tinashe, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. Eskiden modellik de yapmış olan Tinashe, Britney Spears gibi büyük isimlerle iş birliği yapıp adını duyurmuştur. Günümüzde de şarkıcılığa devam etmekte ve albümler yayımlamaktadır.

Daha fazla müzik haberi ve incelemesi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
4
Hay böyle işin...
0
Muazzam
2
Süper!
2
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comment (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top