Now Reading
Janelle Moane gözlerden uzakta hayatını yaşıyor

Janelle Moane gözlerden uzakta hayatını yaşıyor

downloadfile - Dinleriz

Genç şarkıcı ve söz yazarı olan Janelle Moane, katıldığı bir ropörtajında insanlardan ve spot ışıklarından uzakta müziğinin çok daha kaliteli olduğunu ve kendini çok daha iyi hissettiğini söyledi.

Janelle Moane

Genç müzisyen bağımsız ve gözlerden uzak çalışmanın işine çok daha verimli ve kaliteli bir şekilde yansıdığını söylüyor. Henüz yeni bir albümü çıkmasa da bu konuda ona katıldığımı söylemeliyim. İnsan kalabalıktan uzaklaşıp kendine odaklanınca çok daha rahat ve mutlu hissediyor. Zaten hepimiz bir süre sonra kalabalığın o yoğun stresinden bunalıp kendimizi bulmak için yalnız kalmaya çalışmıyor muyuz? İşte Janelle Moane de bu süreç boyunca kendini geliştirmeye, rahatlamaya ve müziğini genişletmeyi amaçlıyor.

Janelle Moane

“Benim için işe yaramayan şeylere hayır demeye zamanım oldu. Kendimi bulmaya, önüme çıkacak bazı engellere hazırlamaya ve hikayemi anlamaya zamanım oldu. “

diyerek düşüncelerimizi de doğruluyor. Ayrıca sözlerine şu şekilde devam ediyor:

“Bir odada kıvrılıp, çan kancası veya “Ibram X” kitabı okuyarak çok daha rahatım. O kitap gözlerimi büyülüyor, merak ve büyüye inanmayı seviyorum. Çocukken her zaman kendimi sanata, müziğe, resme, yazmaya, koroya, tiyatroya adardım. Monolog yarışmalarına katılır ya da genç bir oyun yazarı olmaya çalışırdım. Dünya inşa etmeyi severdim. Böyle küçük bir kasabada büyüdüğünüzde, televizyon ve sanat gerçekten can sıkıntınızı gidermenize yardımcı oluyor. New York’a taşınmak bu sarı tuğlalı yola gitmek gibiydi.”

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

 

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
1
Süper!
1
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top