Now Reading
Katy Perry anne oldu

Katy Perry anne oldu

mm
Katy Perry Orlando Bloom

Amerikalı pop yıldızı Katy Perry, ilk çocuğunu doğurdu. 9 aylık hamileliğinin sonunda herkesin merakla beklediği çocuk, kız olarak dünyaya geldi.

Katy Perry

Katy Perry’nin İlk Çocuğu

Ünlü şarkıcı Katy Perry, ilk çocuğunu birkaç saat önce doğurdu. Perry ve çocuğun babası olan ünlü aktör Orlando Bloom, bebeklerinin doğumunu Instagram üzerinden tüm dünyaya duyurdular.

Katy Perry

Bebeğin adını “Daisy Dove Bloom” koyan Perry ve Bloom, sevinçlerini Daisy’nin elini tutarken çektikleri bir fotoğraf ile paylaştılar. Daisy, Katy Perry’nin ilk çocuğu olurken Orlando Bloom’a ise ikinci kez baba olma heyecanını yaşattı.

Adının anlamı:

Katy Perry Daisies

Bebeğin ilk adı “Daisy”, Papatya anlamına geliyor. Bu sene içerisinde “Daisies” yani Papatyalar adında bir tekli yayımlayan Perry, bu isme uzun süre önce karar vermiş gibi gözüküyor. İkinci adı “Dove” ise Güvercin anlamına geliyor. Soyadı olarak da babası olan ünlü aktör Orlando Bloom’un soyadını alan bebeğin soyadı ise Çiçeklerin Açması anlamına geliyor. Böylece bebeğin tam adının Türkçeye çevrilmiş hali “Papatya Güvercin Çiçeklerin Açması” oluyor.

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
2
Hay böyle işin...
0
Muazzam
3
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top