Now Reading
Katy Perry’nin “Smile” Müzik Videosu Yayımlandı

Katy Perry’nin “Smile” Müzik Videosu Yayımlandı

mm
katy perry smile

Katy Perry‘nin eğlenceli yeni teklisi “Smile”ın müzik videosu yayımlandı. Müzik videosunda farklı görünümlere bürünen Perry, müzik videosunda da şarkıda olduğu gibi hayranlarını ve dinleyenlerini eğlendirmeyi başardı. Klip çekiminde, Perry’nin hamile olmasına rağmen bu kadar iyi bir iş çıkarmaları takdiri hak ediyor.

Katy Perry’den “Smile” müzik videosu

 

Müzik videosunda, önce Katy Perry’i evinde görüyoruz. Perry, bol kremalı bir turta yapıp üstüne vişne yerleştiriyor. Daha sonra salonunda bir oyun konsolunun açık olduğunu görüyor. Oyun konsolunu alıp oynamaya başlıyor. Oyunda oynayacağı karakteri seçtikten sonra aniden o karakterin görünümüne bürünen Perry, müzik videosu boyunca oynamaya devam ediyor. Videonun büyük bir çoğunluğunda ise animasyon Perry ile karşılaşıyoruz. Klibin bazı kısımlarında pembe bir kıyafet ile dans edip şarkı söylüyor.

Müzik videosunun sonunda ise videonun başında yaptığı turtayı yüzüne yapıştırıyor. Klip boyunca küçük işaretlerle, doğacak bebeğinden de bahsetmesi gözlerden kaçmıyor. Teklisi ile aynı adı taşıyan albümü “Smile” da 28 Ağustos’ta yayımlanacak. Senden güzel bir iş bekliyoruz Katy!

Katy Perry Smile Video

Daha fazla müzik haberi ve incelemesi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
1
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top