Now Reading
Kenan Doğulu, müzik dünyasına bir isim daha kazandırdı

Kenan Doğulu, müzik dünyasına bir isim daha kazandırdı

mm
Kenan Doğulu

Şarkıcı Kenan Doğulu, şarkıları ve konuşmaları ile müzik dünyasının çok önemli isimlerinden birisi. Bugüne kadar müzik dünyasına sayısız ses kazandırdı. Bu seferki kazandırdığı ses Duygu Soylu.

duygu soylu

 

Güçlü sesi ve kendine özgü yorumuyla müzik dünyasının en kuvvetli isimlerinden biri olmaya aday olan Duygu Soylu, Doğulu’nun yapımcılığını üstlendiği ve ”Kara Elmas” ismini verdiği albümüyle müzikseverlerle buluşuyor. Duygu Soylu sesinin yanında aynı zamanda besteci ve de bir piyanist. Caz, funk, R&B ve pop türlerinde olan şarkıları neredeyse her kitleye, her zaman hitap ediyor diyebiliriz. Albümde dokuz eser var. Bunlar: “Oldu Olacak”, “Kara Kaşık”, “Rüzgar Gibi Geçti”, “İncilerin Dökülür”, “O İş Bende”, “Dediydin”, “Can Kenarı”, “Senlensem Ya” ve “Şımart Beni”.

Albümdeki tüm şarkıların yapımını ise Kenan Doğulu üstlenmiş.

Yeni bir aşka dair daveti anlatan “Oldu Olacak” adlı, albümün çıkış parçası olan şarkının klibi ise bizi Soylu’nun dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor. Çetin Yılmaz tarafından yönetilen klipte kullanılan efektler elle yapılan çizimlerin animasyon ve tracking (video editleme ve efekt işlerinde bir pixel’i seçip bu pixel’in izlenmesi) tekniği kullanılarak 2D formatına tamamen dijital olarak adapte edilmesiyle ortaya çıktı. İstanbul’da çekilen klibin görüntü yönetmenliği koltuğunda da Çetin Yılmaz oturuyor.

Daha fazla müzik haberi için takipte kalın!

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top