Now Reading
Kim Kardashian West kocası Kanye West’i aldattı mı?

Kim Kardashian West kocası Kanye West’i aldattı mı?

Kanye West- Kim Kardashian West

ABD Başkanlığı’na aday olduktan sonra, Kim Kardashian West’den 2 yıldır ayrılmaya çalıştığını açıklayan Kanye West gündem oldu. Aynı zamanda ayrılmaya çalıştığı eşinin annesi Kris Jenner’ı ırkçılıkla suçlayan West, mesajlaşmalarının ekran görüntüsünü paylaştı.

43 yaşındaki şarkıcı, eşi Kim Kardashian’ın bir otelde rap şarkıcısı Meek Mill ile buluşmasından sonra yaklaşık iki yıldır boşanmaya çalıştığını öne sürdü.

“Kim, beni 2 sene önce arkadaşımla aldattı. 2 yıldır boşanmaya çalışıyorum.” iddiasına Kim Kardashian West yanıtladı:

“Benim eşim bipolar. Bu sadece bir kriz. Ama bu hastalık onun hayallerine ve zekasına engel olmayacak. Hoşgörü göstermelisiniz.”

diyerek, evliliğinden vazgeçmeyeceğini açıkça belirtti.

Kim, bu hastalığın ne kadar zor ve acı verici olduğunu sadece kendisi ya da bir yakını bipolar olanların anlayabileceğini söyledi. Ayrıca bipolar bozukluğa sahip ve bu konuda güçlü duruşunda kararlı olan Demi Lovato, sosyal medyada Kanye ile dalga geçenlere “İnsanlar komik fotoğraflar yapan uygulamaları bir kenara bırakıp, akıl sağlığıyla mücadele eden biri için dua etse çok iyi olacak. Merhametinize ne oldu?” şeklinde birden fazla tweet atarak tepki gösterdi.

West, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarında Kim’den boşanmayı düşündüğünü ve kendisinin onu kilitlemeyi denediğini söylemiş ve ardından paylaşımlarını silmişti. Ayrıca “Beyaz üstünlüğü” savunuculuğuyla suçlanan Kris Jenner ile olan aralarındaki özel yazışmanın görüntüsünü paylaştı.

Kanye West ve Kris Jenner yazışmaları

Açıklama olarak “Kris ve Kim benim onayım olmadan bir açıklama yaptılar. Bu bir eşin yapmaması gereken bir hareketti.”
“Beyaz üstünlüğü” yazdığı notunu, “Geleceğin başkanı” şeklinde bitirdi.

 

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top