Now Reading
Kozmetikte de Müzikte de Başarılı Olan 5 Şarkıcı

Kozmetikte de Müzikte de Başarılı Olan 5 Şarkıcı

mm
kozmetik

Birçoğumuz bu ünlüleri müzikteki başarılarıyla tanırız. Peki aynı zamanda kendi kozmetik markalarını yönettikleri hiç aklınıza geldi mi? Bu şarkıcılar, müzik videolarından albümlere koşarken aynı zamanda rujlardan parfümlere koşuyorlar. İşte karşınızda hem kozmetikte hem de müzikte başarılı bir isim olan 5 şarkıcı.

5. Ashley Tisdale

Ashley Tisdale Kozmetik Illuminate

Daha çok High School Musical’daki oyunculuğuyla ve çıkardığı albümlerle tanıdığımız Tisdale‘in aynı zamanda kendine ait bir kozmetik markası var. “Illuminate By Ashley” adında kendi makyaj ürünlerini satışa sunan şarkıcı, makyaj ürünleriyle de birçoğumuzun kalbini kazanmış bulunmakta.

4. Britney Spears

Britney Spears

90’ların ve 2000’lerin unutulmaz ismi Britney Spears‘ın kendi markasına ait 10’dan fazla parfümünün bulunduğunu biliyor muydunuz? Spears, tıpkı müziği gibi satış rekorları kıran parfümlerinin reklamını müzik videolarında da yapıyor. En ünlü parfümü “Fantasy” ise en çok beğenilen kokularından.

Britney Spears Fantasy Parfümleri

3. Ariana Grande

Ariana Grande Thank U Next Parfüm

Hepimizin severek dinlediği Ariana Grande de kozmetikte ilerleyen şarkıcılardan. Kendisinin çıkardığı 7 farklı parfüm, ayrıca Mac ile iş birliği yaptığı küçük bir ruj seti var. Parfümünün de şekerli kokularıyla hayranlarının ve parfümseverlerin gönlünü kazandığını söylesek yanılmayız.

2. Lady Gaga

Lady Gaga Kozmetik Haus Labs

2019 yılında kendi makyaj markası “Haus Laboratories”i kuran Gaga, bütün ürünlerinin vegan yapılmasına ve hayvanların üzerinde test edilmemesine çok dikkat ediyor. Bu özelliği ile bizi kendine ısındıran kozmetik markasının her çeşit makyaj ürünü var.

1. Rihanna

Rihanna Fenty Beauty

Makyajı günlük hayatında da yapmayı çok seven Rihanna, geçtiğimiz senelerde kendi makyaj markası “Fenty Beauty”i satışa sunmuştu. Her cilt tonuna uygun renkte piyasaya sürdüğü fondötenleri, cesur ve dikkat çekici renklerde rujları, göz kamaştıran aydınlatıcıları ve daha birçok farklı çeşit ürünüyle her makyajseverin favori ürünlerini içeren marka, birçok profesyonel makyöz tarafından da kullanılıyor. Çıktığı günden beri en çok sevilen kozmetik markalarından biri olan “Fenty Beauty”, ülkemizde de Sephora mağazalarında kolayca bulunabilir.

 

Daha fazla müzik haberi ve incelemesi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
2
Hay böyle işin...
0
Muazzam
2
Süper!
3
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top