Now Reading
Lana Del Rey neler yapıyor?

Lana Del Rey neler yapıyor?

lana del rey

Lana Del Rey, son zamanlarda gündemlerden düşmeyen sanatçılardan biri. Peki Lana Del Rey neler yapıyor?

Yeni albüm müjdesi!

Hayranları hâlâ son albümü “Norman F*cking Rockwell”in etkisini üstünden atamamışken, yeni albüm müjdesi geldi. Lana, yeni albümün adının “Chemtrails Over the Country Club” olduğunu açıkladı. Albümün, 5 Eylül 2020 tarihinde çıkması planlanıyor. Lana, albümdeki şarkıların “Norman F*cking Rockwell” albümüyle benzer olduğunu çünkü yaparken çok eğlendiğini söyledi. 

lana del rey

Şiir Kitabı Da Yazdı! 

Son zamanlarda şiir yazmaya da hevesli olan Lana, “Violet Bent Backwards Over the Grass” adında bir şiir kitabı da yayımlıyor. 13 uzun şiir ve birkaç kısa eser içeren bir şiir koleksiyonu, Del Rey’in ilk yayımlanan eseri olacak. Del Rey, düşüncelerini “paha biçilmez” bulduğu için kitabı 1 dolara satışa sunacağını söyledi. Kitap 28 Temmuz’da yayımlanacak! 

Karmaşık Aşk Hayatı

Lana Del Rey’in aşk hayatının karmaşıklığını bilmeyen yoktur. Hem polis hem de sunucu olan son sevgilisi Sean Larkin ile 6 aylık ilişkisinin bittiğini açıklayan Lana, birkaç gün önce attığı Instagram gönderisinde, Sean Larkin’in arabasının içinde dans ediyordu. Sanırım ikili tekrardan bir araya geldiler.

lana del rey ve sean sarkin

Linç edildi! 

Son zamanlarda gündemden düşmemesinin nedeni sadece bu olaylar değil! Amerika’da olan “Black Lives Matter” protestolarından bir video çekip Instagram hesabında paylaştı. Çektiği videoda protestocuların yüzlerinin görülmesi, hukuksal olarak tehlike arz etmesinden dolayı insanlar tarafından tepki topladı. Bu tepkilerden sonra gönderiyi kaldıran Del Rey, niyetinin kötü olmadığını açıkladı. 

“Çarmıha Gerildim” 

Geçtiğimiz aylarda bir Instagram gönderisi paylaşan Lana, kendisinin müzik endüstrisinde “çarmıha gerildiğini” söyledi. Yaptığı şarkılar yüzünden hor görüldüğünü belirten Del Rey; Doja Cat, Ariana Grande, Camila, Cardi B, Kehlani, Nicki Minaj ve Beyoncé’nin de liste başı şarkılarının; seks, çıplaklık, aldatma içerikli olduğunu ama sadece kendisine tepki gösterildiğini söyledi. 

Bu açıklamalarından sonra ortalık epey karıştı. Çoğu ünlü, Lana’yı Instagram üzerinden takip etmeyi bıraktı. Doja Cat ve Ariana Grande açıklamaya negatif tepki verdi. Bunların üzerine Lana, bir video yayımlayarak niyetinin kimseyi karalamak olmadığını, bahsettiği sanatçıları çok sevdiğini söyledi. 

#weloveyouLANA

Lana Del Rey, bu karantina döneminde haliyle biraz kilo aldı. Aynı zamanda saçlarını sarıya boyayan sanatçı, yeni görüntüsünün güzel olmadığı ile ilgili yorumlar alınca fanları harekete geçti. Lana’nın her hâliyle güzel olduğunu söylemek için bir hashtag açtılar ve bu hashtag saatlerce trend topik oldu! Kim ne derse desin Lana Del Rey her haliyle göz kamaştırıcı.

IMG 20200727 142003 1 - Dinleriz
Daha fazla müzik haberi için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
1

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top