Now Reading
Lil Peep’in dövmeleri ve dövmelerinin anlamıları

Lil Peep’in dövmeleri ve dövmelerinin anlamıları

lil peep

Genç yaşta kaybettiğimiz sanatçılardan biri olan Lil Peep, eşsiz müziği ve tarzı ile çok özleniyor. Bu yazıda Peep’in bazı dövmelerinin anlamlarını ve hikayelerini bulabilirsiniz.

 İlk Dövmesi

Annesine çok bağlı olan Peep, ilk dövmesinde annesinin isminin baş harflerini ve doğum gününü kullanmış.Bu dövmeyi yaptırdığında sadece 14 yaşındaymış.

lilpeep first tattoo 300x219 1 - Dinleriz 

“Garip bir aile tanımım var, herkesinki gibi değil.”

 Cadılar Bayramı Aşkı 

Lil Peep, Cadılar Bayramı gecesinde doğmuş. Bu yüzden Cadılar Bayramını çok seven sanatçı, dövmelerinde bolca balkabağı ve yarasa figürü kullanmış.

lilpeep Pumpkin forearm tattoo 228x300 1 - Dinleriz        tumblr ps8wvkbeGG1w40yqz 1280 e1596391162128 - Dinleriz

 Kırkayaklar

Kırkayaklardan nefret eden Peep, kırkayakların onu sürekli bulduğunu ve bu yüzden bunu  dövme yaptırdığını söylüyor.2e8e9d6696aa4e6df64143db92206b97 e1596390215166 - Dinleriz 

 Lil Meep

Eski sevgilisi Too Poor ile çıkarken aldığı “Lil Meep” isimli oyuncağın da dövmesini yaptıran Peep, bu oyuncağı çok seviyor. Hatta röportajlarında oyuncaktan “Oğlum” diye bahsettiği bile oluyor.

Lil Peep Style MEEP Alien Tattoo" Kids T-Shirt by boogsbay | Redbubble

 Anne!

Annesine ne kadar bağlı olduğundan bahsetmiştim. Kendisini ne zaman stresli veya kötü hissetse annesini ararmış. Bu dövme de annesiyle ilişkisini anlatıyor.

Pin en Tatuajes

 Yuva Özlemi

Çok fazla seyahat ettiği için evini ve ailesini çok özlüyormuş. Bu yüzden de parmaklarına “Homesick” yani “Vatan özlemi çekmek” anlamında olan dövmeyi yaptırmış.

Pin by Kayloni Hamm on <3 | Lil peep tattoos, Lil peep beamerboy ...

 Kırık Kalp

“2015’te bu dövmeyi yaptırdığımda pek iyi hissetmiyordum. Sanki bunu yaparak kendimi yaptığım müzikte başarılı olmaya itiyordum çünkü yüzünüz dövmelerle kaplı olduğunda iş bulmak daha da zorlaşıyor.” LiL PEEP | Lil peep tattoos, Lil peep hellboy, Face tattoos

“Get cake, die young”

“Get cake, die young” dövmesini sarhoşken yaptıran Peep, dövmeyi sabah kalktığında fark etmiş. Sonrasında olan olmuş diye düşünüp hayatına devam etmiş.

” Bazı insanlar ön kollarına dövme yaptırıp “Bunu hayatımın sonuna kadar her gün görmeliyim” diye geziniyor. Bu beni çıldırtıyor!”

4306de26b5a414d508aca7f4f6db6cab - Dinleriz

Düşük Kaliteli Ruh Hali

En sevdiği dövmelerden biri olduğunu söylediğu “Mood” dövmesi hakkında:

“Bu dövme gerçekten düşük kaliteli ama benim ruh halim de düşük kaliteli. Birçok insan bu dövmeyi yaptırdığına pişman olurdu fakat bu benim favori dövmelerimden.”

Lil Peep 'Mood' Tattoo" Poster by shoxio | Redbubble

Mızmız

Belki de Lil Peep denilince akla gelen ilk şeylerden biri olan “Crybaby” dövmesi, onun için bir motivasyon kaynağı.

“Hayatımda olan şeylerden şikayet ettiğimi ve yeterince şükür etmediğimi düşündüm. Bu yüzden ben de ‘Crybaby’ dövmesini yaptırdım. Bana iyi durumda olduğumu ve dünyada benim yerimde olmak isteyen birçok insan olduğunu hatırlatıyor.”

CryBaby❤️ | Tatuaje vida, Fondos de pantalla nike, Nuevos tatuajes

“Darmadağın Gözüküyorum”

Dövmelerini çok sevdiğinden eğer dövmeleri yok olsa çok üzülürmüş. Dövmelerini bu kadar sevmesine rağmen darmadağın gözüktüğünü düşünen Peep, imkanı olsaydı tüm vücudunu dövmeyle kaplamak istermiş. Keşke de imkanı olsaydı. Huzur içinde yat Emo Prens..

Daha fazla müzik haberi için Dinleriz’i takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
14
Hay böyle işin...
1
Muazzam
5
Süper!
6
Üzdü
15
Yorumsuz
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top