Now Reading
Linkin Park “Hybrid Theory”nin 20. yıl dönümünü kutlayacak

Linkin Park “Hybrid Theory”nin 20. yıl dönümünü kutlayacak

linkin park hybrid theory

Linkin Park, 1996’da “Xero” adıyla kurulan Amerikalı bir rock grubudur. Grup, gerek albüm ve single satışları, gerekse sahne şovları ile birçok otoriteye göre tüm zamanların ve günümüzün en aktif ve modern grubu olarak kabul edilir.

24 Ekim 2000 tarihinde piyasaya sürdükleri “Hybrid Theory” albümleri ise Linkin Park’ın dünya arenasına çıkmasını sağlayan ve grubu büyük kitlelere tanıtan albümdür. Hatta grubun kapağında bulunan “Kanatlı Asker” figürünü, grubun rap vokalisti Mike Shinoda çizmiştir.

hybrid theory

“Hybrid Theory”nin 20. yıl dönümünde neler olacak?

Linkin Park, rekor kıran albümlerinin 20. yıl dönümünü Warner Records aracılığıyla kutlayacak. Warner Records, 9 Ekim tarihinde özel bir yayın ile albümü tekrar yayımlayacak. Hatta grup, kutlamalara erkenden başladı. 13 Ağustos tarihinde, daha önce hiç yayımlanmamış “She Couldn’t” adlı parçalarını yayımladılar.

Aynı zamanda albümün yıl dönümü için sınırlı sayıda üretilen süper lüks bir kutu seti piyasaya sürülecek. Bu sınırlı sayıda üretilecek olan kutu; 5 CD, 3 DVD, 3 plak, daha önce görülmemiş fotoğraflardan oluşan 80 sayfalık bir kitap, Chester Bennington’ın bir posteri, 3 taş basması sanat eseri ve çok daha fazlasını içerecek.

20. yıl dönümüne özel yayımlanan “She Couldn’t” parçasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
1

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top