Now Reading
Linkin Park’ın In The End şarkısı YouTube’da bir milyar izlenmeyi geçti

Linkin Park’ın In The End şarkısı YouTube’da bir milyar izlenmeyi geçti

mm
Linkin Park

Linkin Park’ın “In The End” müzik videosu YouTube’da bir milyar izlenmeyi geçti. Bu, şarkıyı 9 basamaklı izlenme sayısına sahip sayılı rock-metal şarkılarından biri yapıyor. Aynı zamanda In The End şarkısı grubun bir milyar izlenmeyi geçen ikinci şarkısı. Linkin Park’ın bir diğer bir milyar izlemeyi geçen şarkısı ise “Numb” idi. Numb şarkısı da 2018 senesinin sonlarında bir milyon izlenmeye ulaşmıştı. İşte Linkin Park’ın 1 milyar izlenmeye ulaşan bir diğer şarkısı: In The End

 

And even though I tried, it all fell apart

Bazı hayranların hatırladıklarına göre göre In The End şarkısı “Hybrid Theory” albümünün ana teklisi değildi. Ama şüphesiz ki en başarılısı o. In The End şarkısı Ekim 2000 tarihinde, yani Linkin Park’ın One Step Closer şarkısından 1 ay sonra, yayımlanmıştı.

Devasa başarıya ulaşan şarkı, 24 Ekim tarihinde, yani “Hybrid Theory” albümü ile aynı gün yayımlandı. Albümün ilk hafta satışları çok da büyük bir başarıya ulaşamamıştı. Satışlar genellikle “One Step Closer” sebebiyleydi ve ilk haftada sadece 50,000 kopya satılabildi. Ama “In The End” radyolarda çalmaya başladığında işler değişti. Şarkı, çoğu radyoda çalmaya başladıktan kısa bir süre sonra albüm altın sertifika aldı ve sadece 2001 yılında 4.8 milyon kopya satarak yılın en başarılı albümü seçildi.

Bu güne kadar “Hybrid Theory” dünya çapında 27 milyondan fazla kopya sattı. Bu da Hybrid Theory albümünü 21. yüzyılda yayımlanan albümler arasında şimdiye kadar en çok satan albüm yaptı.

Ayrıca Linkin Park’ın In The End şarkısını Spotify üzerinden dinlemek isterseniz de hemen aşağıdan şarkıyı kolayca dinleyebilirsiniz ^^

What's Your Reaction?
Efsane
7
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top