Now Reading
Mac Miller için yapılan yeni proje

Mac Miller için yapılan yeni proje

mm
Mac Miller

Şarkıcı, söz yazarı, rapçi Malcolm James McCormick, yani hepimizin tanıdığı ve severek dinlediği Mac Miller, 7 Eylül 2018’de aşırı doz nedeniyle vefat etmişti. Her ne kadar bu kadar erken ve acı bir ölüm dinleyicilerini hala üzse de Mac Miller’ın takımı yeni bir proje planlıyor.

Mac Miller’ın sevenleri, onun müziğine hala sadık durumda ve onun anısını yaşatmaya devam ediyorlar. Bunun sonucunda Warner kayıt şirketi Mac Miller adına özel fakat daha ismi belirlenmemiş bir şey yapmak istiyorlar. Warner kayıt şirketi 21 Temmuz’da bunu şu tweetle duyurdu;

“Mac Miller’ın takımı Malcolm ve onun müziğini anmak için isimsiz bir proje için çalışıyorlar. Onun sanatı birçok kişinin, birçok yolda hayatına dokundu.

Bu projenin bir parçası olarak sizin hikayelerinizi, düşüncelerinizi ve dileklerinizi dinlemek için ücretsiz bir telefon hattı kuruldu. Görüşleriniz bizim için oldukça önemli.

Eğer katılmak isterseniz, lütfen bu siteyi ziyaret edin; https://project.macmillerswebsite.com/

Bu proje Mac Miller’ın ölümünden sonra yayımlanmış 2. projesi olacak. Bu yılın ocak ayında, Mac Miller’ın 2018 yılında çıkardığı Swimming albümünün devamı olarak görülen Circles albümü çıkmıştı. Albüm’ün devamını, yapımcı olan Jon Brion tamamlamıştı. Sanatçının ışıklar içinde uyumasını diliyoruz.

Mac Miller

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top