Now Reading
Machine Gun Kelly ve Blackbear’ın yeni işbirliği

Machine Gun Kelly ve Blackbear’ın yeni işbirliği

mm
machine gun kelly ve blackbear

Son zamanlarda adlarını oldukça fazla duyduğumuz, çok başarılı ve bizim de severek dinlediğimiz ikili, yeni bir şarkı için yeniden bir araya geldi. Machine Gun Kelly ve Blackbear, “Eski sevgilimin en yakın arkadaşı” anlamına gelen “my ex’s best friend” şarkılarını, 6 Ağustos Perşembe günü yayımladılar.

MGK ve Blackbear, daha önceden de beraber 3 şarkı yapmıştı: İlk şarkı “End Of The Road”, Machine Gun Kelly’nin 2012’de çıkardığı “Lace Up” albümü içindi. Blackbear’ın 2017’de çıkardığı “Cybersex” albümü için “e.z.” şarkısını ve ayrıyeten “Shoot Em’ Down” şarkısını beraber yapmışlardı. Şimdi ise tekrardan kalpleri kırılmış olsa gerek, eski sevgilileri hakkında yeni bir şarkı çıkardılar. Daha doğrusu, eski sevgilisinin en yakın arkadaşı hakkında. Şarkının sözleri şöyle gidiyor:

Now we’re in the backseat of the black car, goin’ home / When she ask me “Is it wrong if I come up with you?”/ We’re both drunk on the elevator / When I kissed you for the first time in New York City, uh

Türkçe çevirisi ise şu şekilde:

Şimdi, siyah bir arabanın arka koltuklarındayız, eve gidiyoruz. / O kız bana, “Sizinle gelsem bir sorun olur mu?” dediğinde / İkimizde asansörde sarhoştuk. / Seni ilk kez New York’ta öptüğümde.

Şarkı, Machine Gun Kelly’nin 25 Eylül’de çıkacak 5. stüdyo albümü olan, “Tickets To My Downfall” albümünde olacak.

Şarkıyı dinlemek için:

What's Your Reaction?
Efsane
0
Hay böyle işin...
0
Muazzam
0
Süper!
0
Üzdü
0
Yorumsuz
0

Dinleriz, bir Yugodi ürünüdür
Yugodi © 2020 Tüm hakları saklıdır

Scroll To Top